Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sebi İxir Acil Bakım Kremi ile cildinizi koruyun!

Cilt  vücuttaki en önemli organlardandır. Ciltteki en ufak bir sorun dahi bireyin yaşam kalitesini olumsuz etkilemeye yetmektedir. Yaşamın her döneminde cilt bakımına dikkat edilmesi önem taşımaktadır. Cilt bakımının aksatılmaması özellikle ilerleyen yaşlarda çeşitli cilt sorunları ile karşılaşma olasılığını azaltacaktır. 

Ürünü incelemek ve sipariş vermek için tıklayın: Nemlendirici Krem

Özellikle yaz mevsiminde yaz tatilinin de başlamasıyla deniz ve havuzda uzun süre durulmasından kaynaklanan güneş yanıkları, doğayla daha iç içe olunduğu için böcek ısırıkları gibi problemlere maruz kalınabilmektedir

Ödüllü, dünya patentli ‘Hücre Yenileyici Bileşen’ içeren Sebi İxir Nemlendirici Acil Bakım Kremi, ciltte oluşabilecek güneş yanıkları, böcek ısırıkları veya ufak kazalardan kaynaklı ciltte oluşan problemleri gidermeye yardımcı olur.

Cildi çevresel faktörlere karşı koruyan Sebi İxir Hücre Yenileyici Nemlendirici Acil Bakım Kremi, ilk kullanımda cilde yoğun nem sağlayıp cildin su kaybetmesini önler.

Her evde ecza dolabında veya dışarıda bulunuluyorsa çantada yer alması gereken bir ürün olan Sebi İxir Hücre Yenileyici Nemlendirici Acil Bakım Kremi oluşabilecek ufak kazalardan sonra kullanılarak iyileşmeyi hızlandırır.

İçerisinde cıva, asit türevleri, paraben, alkol, silikon, vazelin, hidrokinon gibi zararlı madde bulundurmayan Sebi İxir Nemlendirici Acil Bakım Kremi, yağlı ciltler hariç tüm cilt tipleri için uygundur ve tüm aile bireyleri gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Yorum Bırak