Cilt Bakımı Genel Kadın ve Sağlık Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

SEBİ İXİR 4 MEVSİM KULLANILABİLEN ASİT TÜREVSİZ 50 SPF KORUMA FAKTÖRLÜ LEKE KREMİ

4 mevsim kullanılabilen bir güneş kremi bulmak zordur. Özellikle hem leke giderici özelliği olan hem de güneş koruması sağlayan bir krem bulmak çok daha zor bir konudur. Bizler de bugünkü yazımızda sizler için hem 50 SPF koruması sağlayan hem de leke oluşumunu önleyen Sebi İxir 50 SPF Koruma Faktörlü Leke Kremi’ni kaleme aldık.

Sebi İxir 50 SPF Koruma Faktörlü Leke Kremi, güneşten kaynaklı lekeler ve renk tonu farklılıkları ile genel cilt rengi tonundaki farklılıkları gidermeye yardımcıdır. UVA/UVB güneş filtreleri ile cildi zararlı güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. Leke sorunu yaşayan ciltler için de çok uygun bir üründür. Hem lekeleri gidermeye yardımcı olur, hem de güneşe karşı çok iyi bir koruma sağlar. Aynı zamanda asit türevleri, hidrokinon, alkol, vazelin, paraben ve civa içermemektedir.

Sebi İxir 50 SPF Koruma Faktörlü Leke Kremi’nin kullanım şekli, günde 1 kez olmak üzere sabahları Sebi Su ile temizlenmiş cilde incecik bir tabaka halinde uygulanmasıdır. Ürünü kullandıktan yaklaşık yarım saat sonra üstüne makyaj uygulaması yapılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise hassas ciltlilerin ürünü kullanmadan önce boyun ve bilek içerisinde ürünü denemesi gerektiğidir.

Sebi İxir 50 SPF Koruma Faktörlü Leke Kremi’nin içeriğinde bulunan Sebi Su hücre yenileyici bir bileşen olup uluslararası patentli ve Tübitak teşvikli etken maddedir. Kremin içeriğinde bulunan allantoin nemlendirici, hücre yenileyici ve cilt lekelerini sağlıklı bir şekilde azaltıcı etkiye sahiptir. E vitamini, cildin canlanmasına ve beslenmesine yardımcı olur. E vitamini aynı zamanda UV ışınlarına karşı koruma özelliği gösterir. Yine kremin içeriğinde bulunan Çinko oksit, hücre yenileyici özellik gösterir. Titanyum dioksit, deride herhangi bir tahriş oluşumu durumunu en aza indirebilmek amacıyla doğal güneş filtrelerini kullanır. Panthenol, güçlü nemlendirici ve yenileyici özellikleri olan bir vitamindir. Nemlendirici özellikleri ile su kaybını azaltır. Bu sayede elastikiyetini ve yumuşaklığını korur. Hücre yenileyici özelliğinden dolayı leke giderilmesinde de yardımcı olur. Yine kremin içeriğinde bulunan aleo vera da tahriş önleyicidir ve ciltte rahatlama, nemlendirme özelliği sağlar.

Sebi Simyacı der ki; Sebi İxir 50 SPF Koruma Faktörlü Leke Kremi, leke üzerindeki etkinlik ve klinik onayı, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından yapılmıştır. Cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için en iyi yöntem yüksek faktörlü bir güneş koruyucusu kullanmaktır. Sebi İxir 50 SPF koruma faktörlü leke kremi ile zararlı ışınlardan korunurken, lekelerinizin azalmasını sağlayabilir ve daha sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz.

Sebi Simyacı ile Kalın.

Yorum Bırak