Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sebi Ala ile cildinizde 8 etkiyle tanışın!


Cilt bakımında sıkça ihmal edilen konulardan biri de cildin genel görünümüdür. Bireyler sıkça cildindeki belirli probleme odaklanmakta ve bunu gidermek için çaba harcamaktadır. Oysa cildin genel anlamda nasıl göründüğüne de dikkat edilmelidir. Peki, cildin genel olarak bakımlı görünmesi nasıl sağlanır?

İSTEDİĞİNİZ GÖRÜNÜM İÇİN: SEBİ ALA CİLT BEYAZLATICI ANTİ AGİNG KREM

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cilde daha genç, aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırmaktadır. Cilde yoğun nem sağlayan ve bakım yapan Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem sarkma, kırışıklık yorgun görünüm gibi şikayetlerle mücadele etmektedir. Sebi Ala aynı anda birçok bakımı sağlayarak genç ve bakımlı bir görünüm oluşturmaktadır.

Bilgi ve sipariş için tıklayınız;
https://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatici-krem

8 ETKİYLE TANIŞIN!

1. İLK KULLANIMDA PARLAK VE AYDINLIK GÖRÜNÜM
2. SARKMA KARŞITI BAKIM
3. KIRIŞIKLIKLARI ÖNLEMEYE YARDIMCI
4. UVA UVB IŞINLARINA KARŞI KORUMA SAĞLAR
5. CİLTTEKİ LEKELERE VEDA!
6. AROMATERAPİK NEROLİ ÇİÇEĞİ KOKUSU!
7. GÜVENLE KULLANIN!  Cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon içermez
8. YÜZ / GÖZ / BOYUN DAHİL ETKİLİ! (Sebi Ala’nın Karma Yağlı versiyonu göz çevresine uygulanmamalıdır.)

Cildin genel görünümüne karşı bakım yapmak için öncelikle cildin genel görünümünün nasıl oluştuğunu incelemek gereklidir. Cildin genel yapısı birçok faktörün bileşkesi ile ortaya çıkar;  sarkma, kırışıklık gözaltı şikâyetlerinin olup olmaması, cildin solgun olup olmaması cildin genel görünümünü etkileyecektir.

Ciltteki birçok problemin kaynağı da nem azlığıdır. Cildin kuruması yaşlanma belirtilerinin yanı sıra birçok cilt problemine de zemin hazırlamaktadır. Ciltteki nem kaybının sadece bakım anlamında sorun oluşturacağını düşünmek doğru olmayacaktır. Cildin su kaybetmesi cildin solgun ve cansız görünmesine de yol açacaktır.

Birçok birey cildini güzelleştirmek için makyaj ürünleri tercih edebilmektedir. Başta yağlı, hassas ciltler olmak üzere birçok birey makyaj ürünleri kullanımında sorun yaşayabilmektedir. Gözenekleri tıkayan ürünler tercih edildiğinde birçok cilt problemi ortaya çıkacaktır. Sivilce, akne, siyah nokta gibi şikâyetler gözeneklerin tıkanmasına bağlı olarak meydana gelebilmektedir. Bu durumun oldukça sık yaşanması doğal olarak yeni yöntemlerin aranması ihtiyacını doğurmuştur. Özellikle yurt dışında birçok birey cildini güzelleştirmek ve daha canlı bir görünüme sahip olmak için mineral makyaj ürünleri tercih etmektedir. Geleneksel makyajın aksine mineral makyaj gözenekleri tıkamamaktadır. Bireyler mineral makyajın ciltte ağırlık hissine yol açmamasının çok büyük bir artı olduğunu ifade etmektedir.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem’de sağlanan cilt beyazlatıcı bakım ve aydınlık görünüm üründe yer alan silisyum kaplı değerli minerallerle sağlanmaktadır. Bu sayede gözenekler tıkanmadan, aksine cilde bakım yapılarak genç ve güzel görünüm sağlanmaktadır. Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem’de cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.

Yorum Bırak