Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Sebi Ala: cilt beyazlatma, anti aging ve nemlendirici bir arada!

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cilde bakım yapmakta; cildi beyazlatmakta ve aydınlatmaktadır. Sebi Ala cildi beyazlatıcı bakımı silisyum kaplı değerli minerallerle sağlamaktadır ve gözenekleri tıkamamaktadır. Anti aging bakıma başlangıç ürünü Sebi Ala 18-30 yaş arası için idealdir.

CİLT TİPİNİZE ÖZEL BAKIM

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem yaşlanma karşıtı bakıma ek olarak ciltteki lekeleri gidermektedir ve cildi beyazlatmaktadır. Sebi Ala’nın sağladığı avantajlardan biri de cilt tiplerine göre iki versiyona sahip olmasıdır. Sebi Ala Normal-Kuru ve Karma-Yağlı ciltler için iki seçeneğe sahiptir. Ürünümüz cilt tiplerine göre spesifik bakım sağlamaktadır.

ANTİ AGİNG BAKIMA BAŞLANGIÇ İÇİN İDEAL

20’li yaşlardan itibaren yaşlanma belirtileri oluşmaya başlamaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta yaşlanma belirtilerinin mikroskobik düzeyde olmasıdır. Yani yaşlanma belirtileri fark edilmese de oluşmaya başlar. Sebi Pharma’nın anti aging bakıma başlangıç ürünü olan Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem ileri yaşlarda oluşabilecek sarkma, kırışıklık, yorgun görünüm gibi sorunlara karşı da önlem almaktadır.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem kullanımı bir anlamda cilt için ileri için yatırım yapma anlamına gelmektedir.

CİLT BEYAZLATICI FORMÜL

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem yaşlanma belirtilerine karşı önlem alırken içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildi beyazlatmaktadır. Sebi Ala boyar madde içermemektedir ve gözenekleri tıkamamaktadır. Bu da cilt bakımında doğal içeriklere önem veren bireyler için çok ciddi avantaj sağlamaktadır.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem ürünümüzde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Kremin içerisinde yer alan silisyum kaplı değerli minerallerle ilk kullanımdan itibaren aydınlık, canlı ve bakımlı bir görünüm sağlar. Ürün içerisinde yer alan formül ve etken madde de ilk kullanımdan itibaren çalışmaya başlar, ortalama bir-üç ay içerisinde istenilen bakım yapılmaktadır.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem’i incelemek için tıklayın:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatici-krem

Yorum Bırak