Saç Bakımı

Saç dökülmesine karşı Sebi İxir Saç Bakım Serumu kullanımı

Sebi İxir ailesine katılan son ürünlerden olan Sebi İxir Saç Bakım Serumu’ndan memnun kalan kullanıcımız öncesi ve sonrası fotoğraflarını firmamızla paylaştı;

Kemoterapinin neden olduğu saç dökülmesi için 3 aylık Sebi İxir Saç Serumu Kullanımı
(*): Kullanıcılarımızın kendi cep telefonu ile çektiği spontan fotoğraflardır.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu içerdiği ödüllü; dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ve 7 güçlü içeriği ile saçlara, saç derisine ve saç köklerine bakım yapmaktadır.

Saç Serumu içeriğinde yer alan 7 güçlü içeriği inceleyelim:

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen”: Sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer alan ödüllü, dünya patentli formüle sahip etken maddedir.

Pro Vitamin B-5: B5 vitamini saç bakımı açısından büyük önem taşımaktadır. Tüm B vitaminleri tüketilen besinlerin işlenmesine katkıda bulunmaktadır. Bu da tüketilen besinlerdeki saç köklerini besleyen içeriklerden faydalanılmasını sağlamaktadır. B5 vitamini eksikliği saç dökülmesine neden olabilmektedir. Pro Vitamin B-5 saçların görünümüne de katkıda bulunmakta; saçlara nem sağlamaktadır.

Trichogen: Son derece zengin içeriğe sahiptir. Özellikle saçlarında incelme fark eden ve oluşabilecek saç dökülmelerini önlemek isteyen bireyler için idealdir.  Saç gelişimine katkıda bulunan Trichogen saç dökülmesinin sebepleri arasında yer alan Dihidrotestosteron ile de mücadele etmektedir. İçerik saç derisine de bakım yapmakta ve nem kazandırmaktadır.

Biotin: Biotin çoğunlukla saç uzaması ve daha güçlü saçlar ile özdeşleştirilmektedir. Biotin eksikliği saç dökülmesine yol açabilmektedir. B7 vitamini cildin genç ve bakımlı görünümünde; cilt, tırnak ve saç bakımında önemli bir role sahiptir. B7 vitamini saç tellerini de güçlendirmeye katkıda bulunmaktadır.

Saw Palmetto Ekstraktı: Saw Palmetto saç dökülmesini önlemeye ve saçın kendini yenilemesine katkıda bulunmaktadır. Özellikle saç dökülmesinin yaygın sebepleri arasında yer alan erkek tipi saç dökülmesine karşı bakım için de Saw Palmetto Ekstraktı kullanılabilmektedir. İçerik; saç gelişimine de yardımcıdır.

 Isırgan Otu Ekstraktı: Saç bakımı alanında haklı bir popülerlik elde etmiş içeriğin saç bakımına birçok katkısı bulunmaktadır. Isırgan otu ekstraktı saç derisindeki serbest radikallerin oluşturacağı zararları azaltmaya katkıda bulunmaktadır. Yaygın olarak tartışılmasa da; saç dökülmesinin önemli nedenlerinden biri de saç derisindeki sorunlardır. Kepek, saç derisindeki hassasiyet saç derisinde problem olduğunun işaretidir. Tüm bu sorunlar saç tellerini, saç köklerini ve saç gelişimini olumsuz yönde etkilemektedir. Isırgan otu ekstraktı saç derisine de bakım yaparak saç dökülmesini önlemeye katkıda bulunmaktadır.

Gingseng Ekstraktı: Ekstrakt saçın kendini yenilemesine katkıda bulunmaktadır. Saç derisine de bakım yapan gingseng ekstraktı saç köklerine de bakım yapmaktadır. Gingseng sağlamış olduğu tüm bu faydalarla saç dökülmesini önlemeye yardımcıdır. İçerik kepek karşıtı bakım yaparak da saç derisi bakımına katkıda bulunmaktadır. Gingseng Ekstraktı saçı çevresel faktörlere karşı korumaya da yardımcıdır.

Yorum Bırak