Genel Saç Bakımı

SAÇ DÖKÜLMESİNDE 7 GÜÇLÜ İÇERİK: SEBİ İXİR SAÇ BAKIM SERUMU

Bugün köşemizde yüzyıllardır muzdarip olunan bir konudan kadın-erkek herkesin taktığı bir problemden, evet tahmin edebildiğiniz üzere saç probleminden bahsedeceğiz.

Malumunuz günümüzde herkesin dertli olduğu saç dökülmesi problemlerinin, sırma saçlı insanlarda dahi hayatlarında bir kere rastladıkları bir problem olduğunu göstermiştir.  Bu hafta sizlere bu problemi giderecek olan 7 güçlü içeriği ve ayrıca en önemli özelliği ile bilinen “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Saç Bakım Serumu hakkında bilgilendireceğiz.

Peki, nedir bu 7 güçlü içerik?

Tabii ki dökülmeyi önleyici ve güçlendirici ve aynı zamanda saç çıkarıcı maddeler. Bunları madde madde tanıtalım isterseniz:

  • Hücre Yenileyici Bileşen: Uluslararası Patentli Etken Madde sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer alır. Adı üstünde saç kökleri ve kılları hücre yenilendiği zaman yeni saç oluşumunu destekler ve o zaman saçlar yapılanır ve gürleşir ve kalınlaşır. Bu etken madde dünyada sadece Sebi Pharma ürünlerinde mevcuttur.
  • Pro Vitamin B-5: En önemli özelliği saçın büyüme dönemini hızlandırması, saç tellerinin sağlam oluşumuna yardımcı olmasıdır
  • Trighojen Saç köklerini en güçlü aktiflerle besler büyütür: Gingseng. Arjinin. Tyrosine. Arctium. Majus Root Extraat. Calcium. Zinc. Niacinamide. Ornithine. Glucosamine HCL. Biotin.

Bütün bu maddeler saçın yapıtaşına çok büyük fayda sağlar ve büyümesine katkıda bulunur.

  • Saw Palmetto: En büyük özelliği erkek tipi saç dökülmesini önlemesidir.
  • Isırgan Otu Ekstarı: En önemli özelliği saç dökülmesini yavaşlatmasıdır.
  • Ginsgeng: Yeni saç oluşumuna katkı sağlar
  • Biotin: Saçların daha hızlı uzamasını sağlar, mevcut saç gelişimini destekler.

Saydığımız tüm maddeler tüm saç bakım markalarında mevcuttur. Sadece bir madde hariç. “Hücre Yenileyici Bileşen” adlı etken madde diğer saydığımız bu aktiflerle birleşince ürünün gücünü olağanüstü performansta arttırıp sizi istediğiniz sonuca ulaştırır. Sebi İxir Saç Bakım Serumu saç problemlerinizi 3 ila 6 ayda gidermeye yardımcı olur.

Biz Sebi Simyacı olarak diyoruz ki; yapılan araştırmalar sonucunda her sağlıklı insanın ömrü hayatında bir kere de olsa saç problemi yaşadığı tespit edilmiştir. Saç sorunlarının giderilmesi ise en erken vadede 3 ila 6 ay gibi zaman almaktadır.  Bunun için yapılması gereken kişilerin psikolojilerini bozmandan her ürüne hemen kapılmayıp, ürünü iyice araştırmak ve sonucu almak için kullanırken sabırlı olmaktır.

Sağlıkla Kalın…

Yorum Bırak