Saç Bakımı

Saç bakım serumu ne işe yarar?

saç serumu

Hemen herkes hayatının bir döneminde saçları ile ilgili bir sorunla karşılaşabilmekte ve “Saç bakım serumu ne işe yarar?” diye sorabilmektedir. Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Saç Bakım Serumu birden fazla amaç için kullanılabilmektedir.

Dünya patentli formüle sahip saç bakım serumunun kullanıcıya sağladığı avantajlar; saç bakımı, saç dökülmesini önleme, saçların daha kolay şekillendirilmesini sağlama ve yeni saç oluşumuna katkıda bulunma olarak özetlenebilir. Saç serumu kaş ve sakal bakım alanında da kullanılabilmektedir.

SEBİ İXİR SAÇ BAKIM SERUMU SAÇLARI KORUYOR!

Saçlar da tıpkı cilt gibi gün içerisinde çeşitli unsurlara maruz kalabilmektedir. Rüzgar, hava değişimleri, çok sıcak veya soğuk hava, çevresel kirlilik, saç şekillendirmede kullanılan ürünlerde yer alan kimyasallar buna örnektir.

Tüm bu değişkenler saçın yıpranmasına ve dökülmesine yol açabilmektedir. Saç dökülmelerinin önemli bir kısmı da saçın yıpranmasından kaynaklanmaktadır.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu saçları beslemekte ve korumaktadır. Ürün bu sayede saçların yıpranarak dökülmesini engellemeye katkıda bulunmaktadır.

SEBİ İXİR SAÇ BAKIM SERUMU SAKALLARA DA BAKIM YAPIYOR

Saçın yanı sıra sakal bakımı da yine görünüm açısından önem taşımaktadır. Sebi İxir Saç Bakım Serumu yeni sakal oluşumuna da katkıda bulunmaktadır. Ürün sakalları onararak hasar görmesini de önlemektedir.

Sebi İxir Saç Bakım Serumunun bir diğer kullanım alanı da kaşlardır. Kaşların çok ince ve belirsiz olması, dökülmesi de bireyleri rahatsız eden unsurlar arasında yer almaktadır. Sebi İxir Saç Bakım Serumu kaşlara da bakım yapmaktadır.

SEBİ İXİR SAÇ BAKIM SERUMU YAĞLANDIRMA YAPMAZ!

Saç serumlarının kullanım konforu sağlaması özellikle çok yoğun, zamanı kısıtlı bireyler için büyük önem taşımaktadır.

Saç serumu; yağlandırma yapmaz, kokusuz ve hipoalerjeniktir. Ürünümüz tüm bu artılarına ek olarak durulanma da gerektirmez. Sabah ve akşam sorunlu bölgelere 2-3 kez sıkılması ve friksiyon yapılması yeterli gelmektedir. Herhangi yıkama veya durulama işlemine gerek kalmamaktadır.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu sadece ve sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer alan ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve saçlara, saç köklerine, saç derisine yoğun bakım yapmaktadır.

Yorum Bırak