Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Ödüllü, dünya patentli formül lekeleri gideriyor!

Tüm Sebi Pharma ürünlerinde yer alan ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen”  ciltteki lekeleri gidermektedir.  Bütün Sebi Pharma ürünleri sağladıkları fonksiyonlara ek olarak ciltteki lekeleri de gidermektedir.

BULUŞ SADECE SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİNDE YER ALIYOR!

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer almaktadır. Dünya patenti ile korunan formül Sebi Pharma ürünlerinin başarısının temelini oluşturmaktadır.

Doğal içeriğe sahip buluş ciltte istenilen sonuçların alınmasını sağlamakta bununla birlikte hiçbir yan etki oluşturmamaktadır. Bu sayede hassas ciltlerde dahi güvenle kullanılabilmektedir.

CİLDİNİZDEKİ LEKELERLE VEDALAŞIN!

Cilt lekeleri en yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Bunun ana nedenlerinden biri de ciltteki lekeye yol açan pek çok unsurun bulunmasıdır. Herkesin az ya da çok maruz kaldığı güneşin zararlı ışınları, çevresel faktörler ciltte lekeye yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra ciltteki hasarlar, sivilce ve akneler de leke bırakabilmektedir. Hormonal değişimler, yaşlanma gibi sebepler de yine ciltte lekelerin oluşumuna sebebiyet verebilmektedir.

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” buluşu ciltteki lekeleri gidermektedir. Tüm Sebi Pharma ürünleri bu buluşu içermekte ve sağladığı faydaların yanı sıra ciltteki lekeleri de gidermektedir.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem’le sarkma, kırışıklık, yorgun görünüm gibi yaşlanma belirtileri ile vedalaşırken cildinizdeki lekelerin de giderildiğini gözlemleyeceksiniz. “Tek üründe tüm bakım”  yapan ürünümüz hem genç hem de lekesiz bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır.

Sebi Simyacı’yı İnceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-anti-aging-krem

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem; cilt beyazlatıcı ve yaşlanma karşıtı bakıma ek olarak ciltteki lekeleri de gidermektedir. Sebi Ala silisyum kaplı değerli minerallerle cildinizi beyazlatırken aynı zamanda lekelerden de kurtulmanızı sağlayacaktır.

Sebi Ala’yı İnceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatici-krem

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi yağlı ciltlerde kullanılan leke kremi olma özelliğine de sahiptir. Sivilce, akne, yağlılık, siyah nokta, gözenek gibi sorunları gidermeye katkıda bulunan ürünümüz aynı zamanda ciltteki güneş, doğum, yaşlılık lekelerine karşı da bakım yapmaktadır.

Sebi İxir Akne Kremi’ne göz atın: https://www.sebisimyaci.com/sebi-akne-sivilce-kremi

Sebi İxir Acil Bakım Kremi yoğun nemlendirici bakıma ek olarak ciltteki lekeleri de gidermeye katkıda bulunmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Kremi evdeki tüm kazalardan sonra da kullanılabilmektedir.

Sebi İxir Acil Bakım Kremi’ni şimdi inceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-nemlendirici-krem

Sebi Su Cilt Temizleme Suyu; ciltteki tüm kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücreleri arındırmaktadır. Sebi Su tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi en üst düzeye çıkarmaktadır. Sebi Su içerdiği buluş ile ciltteki lekeleri de gidermeye katkıda bulunmaktadır.

Sebi Su’ya Göz Atın: https://www.sebisimyaci.com/sebi-tonik

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi; doğum çatlakları ve tüm vücuttaki sorunlar için kullanılmaktadır. Ürün evde oluşabilecek ufak kazalardan sonra da kullanılabilmektedir. Yatıştırıcı sprey; hem kullanım konforu sağlamaktadır hem de tüm vücuda uygulanabilmektedir. Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi kuru ve hassas ciltlerde cilt temizliği amacı ile de kullanılmaktadır. Ürün ciltteki tüm kir, ter ve ölü hücreleri arındırmaktadır. Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi leke karşıtı bakım da yapmaktadır ve cildin lekesiz bir görünüm oluşmasına katkıda bulunmaktadır

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyini Şimdi İnceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-nem-bombasi

LEKE GİDERİCİ BAKIM İÇİN ÖDÜLLÜ DÜNYA PATENTLİ FORMÜL!

Sebi İxir Leke Kremi Klasik
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi
Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi-gunes-korumali

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi Klasik, Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ürünlerimiz cildi soymadan ve yıpratmadan ciltteki lekeleri gidermektedir. Ürünlerimiz ciltteki lekeleri gidermenin yanı sıra cilde bakım yapmakta ve cildi onarmaktadır.

sebi ixir leke kremiSebi İxir Leke Kremi 50 SPF leke giderici bakıma ek olarak 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Sebi İxir Leke Kremi Klasik pH nötr özelliği ile koltukaltı, genital bölge kararmalarını da gidermektedir.

Sebi İxir Leke Kremi Klasik ve Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ürünleri asit türevleri içermediği, cildi yıpratmadığı için dört mevsim güvenle kullanılır!

Yorum Bırak