Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Lekelerinizden kurtulmak için cildinizin yıpranmasına gerek yok!

Birçok birey “Yazın leke kremi kullanılır mı?” şeklinde sorabilmektedir. Yazın artan sıcaklıklar ve güneş ışınlarının dik olarak gelmeye başlaması cildi yıpratabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi Klasik içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cildi yormadan ve yıpratmadan lekeleri gidermektedir. Dünya patentli formüle sahip ürün leke karşıtı bakım yaparken cilt hassaslaşmaz aksine ürün cildi beslemekte ve cildi çevresel faktörlere karşı güçlendirmektedir.

SEBİ İXİR LEKE KREMİ İLE KARARMALARA VEDA!

En sık şikayet edilen cilt lekeleri arasında güneş, doğum, yaşlılık lekeleri, cilt tonu eşitsizlikleri, siyah noktalar yer almaktadır. Bunların yanı sıra sıkça şikayet edilen bir durum da ciltteki renk kararmalarıdır. Diz, dirsek, koltuk altı ve genital bölgede meydana gelen kararmalar bireyi estetik açıdan rahatsız edebilmektedir.

Bilgi ve sipariş için tıklayınız; https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi
Telefonla da bilgi alabilir, sipariş oluşturabilirsiniz: 0 (232) 404 00 45 , 0 551 208 38 86 (Arama, WhatsApp)

Sebi İxir Leke Kremi Klasik içerdiği ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ciltteki kararmaları gidermektedir. Ürün pH nötr özelliği ile tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi Klasik yüz bakımı yapmanın yanı sıra vücuttaki kararmalarda kullanılabilmektedir. Ürünün geniş bir kullanım alanına sahip olması hem ekonomik hem de kullanım konforu sağlamaktadır.

CİLTTEKİ KARARMALAR NEDEN OLUŞUR?

Ciltteki kararmaların oluşum nedeni oldukça farklı ve çeşitlidir. Kararmalara neden olan öncelikli faktörler arasında tüyleri gidermede tercih edilen yöntemler yer almaktadır. Tüylerin yanlış yöntemle alınması, tercih edilen tüy giderici yöntemin cildi yıpratması kararmaya yol açabilmektedir. Ciltteki kararma şikayeti giderildiğinde hatalı tüy alma işlemine devam edilirse tekrar kararma ile karşılaşılacaktır.

Bunların yanı sıra şüphe edilen bir diğer durum da kullanılan deodorantlardır. Tercih edilen deodorantlar cildi yoran ve yıpratan içeriklere sahipse bu da kararma şikayetine yol açabilecektir.

Ciltteki ölü hücreler de kararma şikayetine yol açabilmektedir. Ölü hücreler cilt bakımını kötü etkilediği gibi cildin görünümünü de olumsuz etkileyebilmektedir. Bu da cilt temizliğinin önemini bir kez daha ortaya çıkarmaktadır. Cilt bakımının ayrılmaz bir parçası olan cilt temizliğine dört mevsim dikkat edilmektedir.

Kararma şikayetlerine neden olan faktörler bölgesel olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin koltuk altı kararmasına aşırı terleme şikayeti de neden olmaktadır.

Ödüllü, dünya patentli formüle sahip Sebi İxir Leke Kremi Klasik pH nötr özelliği ile tüm cilde uygulanabilmekte ve kararma şikayetlerine karşı da bakım yapmaktadır.

Yorum Bırak