Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Leke giderici bakım için dünya patentli etken madde!

Sebi Pharma’nın leke giderici ürün grubunda yer alan Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ve Sebi İxir Leke Kremi Klasik; ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve cildi soymadan, yıpratmadan ciltteki lekeleri gidermektedir. Sebi İxir Leke Kremlerinde cıva, AHA asitleri, hidrokinon, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon ve vazelin bulunmaz. Sebi İxir Leke Kremi ezber bozan, benzersiz formülü ile dört mevsim kullanılabilmektedir.

BAŞARININ SIRRI: ETKEN MADDE “HÜCRE YENİLEYİCİ BİLEŞEN”

Tüm Sebi Pharma ürünleri Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli buluşu etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. TRT Ana Haber Bülteninde yer alan buluş dünya çapında ödüller almaktadır. Türk Mucit Şebnem Özen’in buluşu tüm Sebi Pharma ürünlerinde yer almakta ve Sebi Pharma ürünlerinin başarısının temelini oluşturmaktadır.

 

DÖRT MEVSİM LEKE GİDERİCİ BAKIM

Sebi İxir Leke Kremi kullanıcılarına zaman bakımından çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Sebi İxir Leke Kremi dört mevsim kullanılmaktadır. Ürünümüz cildi soymaz ve yıpratmaz aksine bakım yapar ve besler. Sebi İxir Leke Kremi yaz mevsimi dahil dört mevsim kullanılabilmektedir. Ürünün cildi hassaslaştırmaması, havaların soğuduğu ve cildin kurumaya başladığı kış mevsiminde büyük avantaj sağlamaktadır.

CİLDİNİZ İÇİN 2 FARKLI VERSİYON

Sebi İxir Leke Kremi; Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ve Sebi İxir Leke Kremi Klasik olmak üzere 2 farklı versiyona sahiptir. Ürünler arasındaki temel fark güneş korumasıdır. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF, leke giderici bakıma ek olarak 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Her iki ürün de leke giderici bakımla birlikte cilde çok yoğun nem sağlamakta ve cildi bakım yapmaktadır.

LEKESİZ BİR CİLT İÇİN ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜL

Sebi İxir Leke Kremi içerdiği ödüllü, dünya patentli formülle güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, çilleri, siyah noktaları, sivilce ve akneleri gidermeye yardımcıdır. Ürün cilt tonu eşitsizliğini gidermeye de katkıda bulunmaktadır. Sebi İxir Leke Kremi Klasik koltuk altı, genital bölge kararmalarını gidermektedir.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ürünümüzü incelemek için tıklayın;
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi-gunes-korumali

Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüzü incelemek için tıklayın;
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi

Yorum Bırak