Cilt Bakımı

Kuru ciltler için temizleme ve bakım spreyi

Cilt temizliğinin tüm ciltler için önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bununla birlikte kuru cilde sahip bireyler cilt temizleme ürünü seçiminde son derece hassas davranmalıdır.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi hassas ve kuru ciltleri temizlemekte ve arındırmaktadır. Ürünümüz cilde bakım yapmakta, nem sağlamakta ve cildi kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırmaktadır.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi cildi kurutmadan temizlemektedir ve cilde bakım yapmaktadır. Ürünümüz makyaj temizliğinde de kullanılabilmektedir.

ÇOK AMAÇLI CİLT TEMİZLEME SUYU

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi cildi başarıyla temizlemenin yanı sıra tüm vücutta kullanılabilmektedir. Sebi İxir Su, yatıştırıcı sprey özelliği ile de tüm vücuttaki cilt sorunlarına karşı bakım yapmaktadır.

Sebi İxir Su Sprey formatı ile kolay kullanım sağlamakta; saçlı deride, genital bölgede ve koltuk altında dahi güvenle kullanılabilmektedir. Ürün ilk kullanımdan itibaren cilde bakım yapmaktadır.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi bu özelliği ile de her evde, ecza dolabında bulunması gereken ürün konumundadır.

SEBİ PHARMA ÜRÜNLERİNDEN ALACAĞINIZ VERİMİ ARTTIRIN!

Herhangi Sebi Pharma ürünü kullanmadna önce cildi Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi ile temizlemek üründen alınacak verimi en üst düzeye çıkarmaktadır. Henüz ürünü kullanmadan önce ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” cilde temas edecektir ve bu da büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Elde edilen bir diğer artı ise tercih edilen ürünün temiz cilde uygulanacak olmasıdır. Cilt kirli olduğu zaman yüzeyde biriken kir ve ölü hücrelerin etkisi ile cilt üzerinde katman, tabaka benzeri bir yapı oluşmaktadır. Bu yapı ürünün cilde nüfuz etmesini güçleştirmekte ve alınacak verimi azaltmaktadır. Bu nedenle tercih edilen cilt bakım ürünlerini temiz cilde uygulanmak son derece önemlidir.

SEBİ İXİR SU ACİL CİLT BAKIM SPREYİ SADECE 39 TL!

Ödüllü, dünya patentli formüle sahip Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi sadece 39 TL.
Avantajlı fiyata sahip ürün cilt temizliğini ve cilt bakımını başarı ile sağlamaktadır.
Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi

Ürünümüzü incelemek için tıklayın:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-nem-bombasi

Yorum Bırak