Cilt Bakımı

Koltuk Altı Kararması İçin

Koltuk altı kararması için birçok sebep bulunuyor. Yaz mevsimi özellikle kadınların, kısa kollu tshirtler ve elbiseler ile gezdiği bir mevsimdir. Bu mevsimde koltuk altı kararmaları yaşayanlar kıyafet seçimlerinde ne yazık ki rahat davranamazlar. Çünkü bazıları çok belirgin olmazken, bazıları dikkat çekecek ve bariz görünecek kadar koyu renkte olmaktadır.

Koltuk Altı Kararması Nedenleri

Koltuk altı kararmasına sebep olan başlıca nedenler aşırı deodorant kullanımlarımız, epilasyon aleti, tıraş ve ağda gibi işlemlerin uygulanmaları diyebiliriz.

Koltuk altı kararması için kalıcı olarak bu sorundan kurtulmak istiyorsanız, lazer epilasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kullandığınız ürünler beyazlatmaya yardımcı olsa da aynı uygulamaları devam etmeniz tekrar kararmaya sebep olacaktır. Fakat lazer epilasyon ile tüylerinizden kurtulurken, aynı zamanda kararma problemini de kalıcı olarak çözmüş olacaksınız.

İnternet üzerinden araştırdığınız zaman bölgesel kararmalar için bir sürü tavsiye ve öneri ile karşı karşıya kalacaksınız. Uygulayacağınız yöntemi seçerken güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü seçtiğiniz yöntemi direk cildinize uygulayacağınızı unutmamalısınız. Cildinizin hassasiyetine göre reaksiyon gösterme riski bulunmaktadır.

Koltuk altı kararması için bitkisel bir çözüm arıyorsanız, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sebi ixir hücre yenileyici leke kremi sayenizde vücudunuzda kararan bölgelere veda edebilirsiniz. Sadece kararmalar için değil, yüzünüzde ve cildinizde oluşan güneş lekeleri için de faydalı olacaktır.

Kremin içeriğinde dünya patentine sahip ve ödül almış bir bileşen olan, hücre yenileyici bileşen bulunmaktadır. Bu buluş sayesinde cildin en alt katmanına kadar ulaşarak 1-3 ay kadar sürede kararmaların açılmasına yardımcı olur.

 

Yorum Bırak