Cilt Bakımı

Koltuk Altı Kararması İçin Krem Çeşitleri

Koltuk altı kararmaları dışarıdan bakıldığında bizleri rahatsız eden bir durumdur. Koltuk altı temiz olmasına rağmen uzaktan bakıldığında ten renginizden ayrı göründüğü için temiz bir görüntü vermez. Koltuk altı kararması için krem önerisi öncesi kararma sebeplerine göz atmakta fayda vardır.

Koltuk Altı Kararmasının Nedenleri

  • Doğal olarak koltuk altı kararması, genetik açıdan cildin pigmentasyon fazlalığı ya da eksikliği kaynaklı olabilir.
  • Kadınlık hormonları kaynaklı da koltuk altı kararması meydana gelebilir. Koltuk altı dışında genital bölge, bacak arası ve göbek kısmında da kararmalar meydana gelebilir.
  • O bölgenin tıraş edilmesi sonucu belli bir süre sonra o bölgede kararmalara sebep olur.
  • Ağda yapmak veya yaptırmak da o bölgenin kararmasına sebep olur. Şekerli ve sıcak olması nedeni ile uygulanan bölgeyi karartmak ile kalmaz, tahriş de edebilir.
  • Aşırı sürtünme de kararmaya sebep olan bir faktördür. Koltuk altı kararması için krem ihtiyacı da bu noktada ortaya çıkıyor.
  • Hormon değişiklikleri ve hamilelik sonucunda da vücudun bazı bölgelerinde kararma görülebilir.
  • Koltuk altı bölgesi karanlık ve ıslak olması nedeni ile bakteriler için çok uygun bir ortamdır. Bu nedenle bakteriler de kararmaya sebep olabilir.

Koltuk altı kararması için krem ihtiyacınız var ise kesin ve hızlı bir çözüm istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek kararmaya yönelik ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kendiniz için en uygun ürün tavsiyeleri almak istiyorsanız, canlı sohbet hattı üzerinden alanında uzman müşteri temsilcilerimize kendiniz hakkında bilgileri vererek destek alabilirsiniz.

SEBİ İXİR LEKE KREMİ KOLTUK ALTI KARARMALARINI GİDERİYOR

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ve pH nötr özelliğine sahip Sebi İxir Leke Kremi koltuk altı lekelenmeleri ve kararmalarını gidermeye yardımcıdır. Paraben içermeyen ürün tüm cilde uygulanmaktadır.

Hemen incelemek için;
http://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi

Yorum Bırak