Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

KLİNİK ÇALIŞMAYA SAHİP FORMÜLLE CİLT LEKELERİNİZDEN KURTULUN!

Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi ile cildinizdeki lekelerden, renk tonu eşitsizliklerinden kurtulun. Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi’ni Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışması yapılmıştır. Klinik çalışma başarı ile sonuçlanmış, ürünümüz bu başarıyı sadece Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile sağlamıştır.

50 FAKTÖR GÜNEŞ KORUMASI VE LEKE KARŞITI BAKIM BİR ARADA!

Ürünümüz cilt lekelerini gidermenin yanı sıra 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Bu sayede yeni cilt lekelerinin oluşumunu da önlemektedir.

Cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi; güneş lekeleri, erken yaşlanma belirtileri, cilt tonu eşitsizlikleri gibi sorunların oluşmasını da engellemektedir.

CİLDİ SOYMADAN LEKE GİDERİCİ BAKIM

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi benzersiz formülüyle cildi soymadan ve yıpratmadan leke giderici bakım yapmaktadır. Ürünümüz, içerdiği Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cildi besleyerek ve cilde bakım yaparak lekeleri gidermektedir.

Ürünümüz AHA, hidrokinon, civa, paraben, silikon, alkol, asit türevleri içermemektedir. Dört mevsim güvenle kullanılmaktadır.

SEBİ İXİR 50 SPF GÜNEŞ KORUMALI LEKE KREMİ’NİN BAŞARISI KLİNİK ÇALIŞMALARLA TAÇLANDI

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi başarısını klinik çalışmalarla taçlandırdı. Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi’nin cilt lekelerine olan etkisine dair Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı tarafından klinik çalışma yapılmış ve çalışma başarıyla sonuçlanmıştır. Bu başarımızla ilgili haberleri okumak için tıklayınız;

https://www.sabah.com.tr/egeli/2018/01/19/o-bulusa-onay

DÖRT MEVSİM KULLANILAN LEKE KREMİ!

Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi birçok leke giderici krem ve işlemin aksine cildi soymaz, cildi yıpratmaz ve dört mevsim kullanılır. Ürünümüz bu avantajı içerdiği Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile sağlamaktadır.

LEKE GİDERİCİ SET İLE CİLT LEKELERİNİZDEN KURTULUN!

Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi ve Sebi İxir Klasik Leke Kremi ürünlerimiz birlikte 158 TL yerine 144 TL!

Sabah, Sebi İxir 50 SPF Güneş Korumalı Leke Kremi ile leke giderici ve güneş koruyucu bakımını yapabilirsiniz. Akşam ise Sebi İxir Leke Kremi Klasik ürünümüzle leke giderici bakım yaparak cildinizdeki lekelerden kurtulabilirsiniz.

Yorum Bırak