Genel Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

KISA BAYRAM TATİLİ YAPACAKLAR İÇİN ÖNERİLER

Dört gözle beklenen bayram tatili geldi çattı! Tüm yıl boyunca uzun bir bayram tatili hayal ettiniz ve çeşitli sebeplerden dolayı kısa bir bayram tatili geçirmek zorunda kalacak olanlardansanız bu yazımız tam size göre! Bugünkü yazımızda sizlere kısa bayram tatilini dolu dolu geçirebilmeniz için çeşitli öneriler sunacağız.

Kısa bayram tatilinde yapabileceğiniz en güzel önerilerden ilki, şehir turu yapmaktır. Günlük iş koşuşturmacası içerisinde yaşadığımız şehirlerin tüm güzelliklerinden mahrum kalabiliyor ya da tam anlamıyla haberdar olamayabiliyoruz. Hazır bayram tatilindeyken ailenizle ve sevdiklerinizle bayramlaştıktan sonra bir şehir turu yapmanızı öneririz. Kendinize bir liste hazırlayın ve yaşadığınız şehri yeniden keşfe çıkın!

Yine kısa bayram tatilinde yapabileceğiniz bir diğer aktivite de yeni damak tatlarını denemektir. Günlük rutin arasında sürekli aynı yiyeceklerden sıkılanlara, bu bayram tatilinde farklı tatları tatmalarını tavsiye ederiz. Mesela bu bayramda, hiç gitmediğiniz yepyeni bir restoranı bir akşam yemeği için ziyaret edebilirsiniz. Vizyondaki en yeni filmleri takip etmek de bu bayram için yapabileceğiniz güzel aktivitelerden biridir. İş koşuşturmacası içerisinde vizyondaki en yeni filmleri kaçıranlardansanız, hemen sinemada yeni ne var ne yok kontrol edip en yakın seanslardan birine bilet alabilir, sinemada keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bayram tatili Yaz mevsimine denk geldiği için size en yakın havuz ya da denize koşabilir, hızlıca serinlemenin yolunu yaratabilirsiniz. Serinlerken güneşin tadını çıkarabilir, sıcaklığın içinizi ısıtmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Sebi Simyacı der ki; bu kısa tatilde biraz olsa sakinleşmek ve kafa dinlemek isteyenlere de son bir önerimiz var. Bir köşeye çekilip, kahvenizi hazırlayıp en sevdiğiniz kitaba yeniden başlayabilir ya da yepyeni bir kitabın ilk sayfalarını keyifle karıştırabilirsiniz. Tercih size kalmış. Sakinleşmek için şimdi kendinize biraz izin verin!

Herkese mutlu ve huzurlu bir bayram dileriz.

Sebi Simyacı ile Kalın.

Yorum Bırak