Cilt Bakımı

Bu kış istediğiniz lekesiz cilde kavuşun!

Cilt lekeleri çoğunlukla yaz mevsiminde oluşsa da kışın da cilt bakımına dikkat edilmediği takdirde çeşitli cilt lekeleri ve cilt problemleri oluşabilecektir.

Şimdi İnceleyin:
Sebi İxir Leke Kremi Klasik
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi
Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF
https://www.sebisimyaci.com/sebi-leke-kremi-gunes-korumali

SOĞUK VE KURU HAVA CİLDİNİZİ YIPRATABİLİR!

Kışın, Güneş yaz aylarında olduğu kadar cildi yıpratmamaktadır. Bu durum, kışın güneş koruyucu kullanılmayacağı anlamına da gelmemektedir. Cilt bakımını tam anlamı ile yapabilmek ve cildi koruyabilmek için 4 mevsim güneş koruyucu kullanılmalıdır.

Ciltteki lekeler birçok nedene bağlı olarak oluşabilmektedir. Lekenin oluşumunu önlemek için sadece güneşten korunmak da yeterli gelmeyecektir. Örneğin yüzdeki sivilce ve akneler de lekeye yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra yüzdeki tüyleri gidermeye yönelik işlemler de ciltte leke bırakabilmektedir. Fiziksel hasarlara bağlı olarak da ciltte leke oluşabilmektedir.

Kış mevsimi hem iş hem de okul anlamında oldukça yoğun geçmektedir. Yaz mevsimi birçok birey için dinlenme ve tatil anlamını taşırken kışın sürekli bir koşuşturma söz konusudur. Stresin hem sağlığa hem de cilt bakımına sayısız zararı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yoğunluk nedeni ile cilt bakımı tamamen geçiştirilebilmekte ya da tercih edilen cilt bakım ürünleri düzenli kullanılamamaktadır. Tüm bunlar ciltteki lekeleri de olumsuz etkileyebilmektedir.

LEKE GİDERİCİ BAKIM İÇİN NELER YAPILABİLİR?

Ciltte leke oluştuktan kısa bir süre sonra leke giderici bakım için araştırma yapmak faydalı olacaktır. Ciltte leke oluştuktan sonra bireyin izleyeceği tutum son derece önemlidir. Zaman içinde leke; çevresel faktörlerin, Güneşin zararlı ışınlarının da etkisi ile daha da inatçı bir konuma gelecektir. Lekenin oluşumundan itibaren uzun bir süre geçmesi de lekenin daha inatçı olmasına sebebiyet verebilmektedir.

Elbette leke giderici bakım için hiçbir zaman geç değildir. Zengin ve güçlü içeriğe sahip leke kremi ile ciltteki lekelerden kurtulmak mümkün.

SEBİ İXİR LEKE KREMİ İLE LEKESİZ BİR CİLDE KAVUŞUN!

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi 4 mevsim leke giderici bakım yapmaktadır. Cildi soymadan ve yıpratmadan leke giderici bakım yapan Sebi İxir Leke Kremi; Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ve Sebi İxir Leke Kremi Klasik olmak üzere 2 versiyona sahiptir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF, leke giderici bakıma ek olarak 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır. Sebi İxir Leke Kremi Klasik tüm vücuda uygulanabilmektedir. Ürünümüz koltuk altı, genital bölge, diz, dirsek kararmalarını da gidermeye yardımcıdır.

Yorum Bırak