Cilt Bakımı

Kırışıklık kremi

Ciltteki kırışıklıklar birçok nedene bağlı olarak oluşur. Yaş, mimikler, sigara, güneş kırışıklıklara, kırışıklık kremi ihtiyacına sebep olabilir, bu gibi durumlar için kırışıklık kremi fayda getirebilmektedir. Çoğunlukla yaşlandıkça kırışıklıklar ve kırışıklık kremi ihtiyacı da artar. Yaşlanma belirtilerinin en önemlilerinden biri de kırışıklıklardır. Birçok insan bu kırışıklıkları gidermek için çaba harcar. Kırışıklıklardan kurtulmak için, sağlıklı yaşama dikkat etmek, kırışıklık kremi ürünleri kullanmak gereklidir.

SEBİ KIRIŞIKLIK KREMİ

Yüzü gölgede bırakan saç stilleri kırışıklıklarda, kırışıklık kremi ihtiyacının oluşmasında etkili olabilmektedir.

Giyim alışkanlıkları da kırışıklıklarda etkili olabilmektedir. Sürekli şapka takan, cildi kapatan kıyafetler giyen bireylerde yaşlanma belirtileri daha geç ortaya çıkabilmektedir.

Bireylerin çok gülmesi, mimiklerini aşırı kullanımı kırışıklarda etkili olabilmektedir. Çok gülen insanlarda kırışıklıklar daha fazla oluşmaktadır. Kırışıklık kremi ürünleri mimik kırışıklıklarında da kullanılmaktadır.

Kırışıklıkları, kırışıklık kremi ihtiyacınu oluşturan faktörler incelendiğinde değiştirilmesi imkansız ya da çok zor unsurlar görmekteyiz. Bunların yanı sıra güneş kremi kullanmak, sigarayı bırakmak gibi bireylerin elinde olan faktörler de mevcuttur.

Meslek hayatı da cilde etki eden unsurlardandır. Sürekli güneşin altında çalışmak durumunda olan bahçıvanlık, balıkçılık, çiftçilik gibi meslekler kırışıklıkların erken yaşta oluşmasında kırışıklık kremi ihtiyacu oluşmasında etkilidir. Temponun ve stresin yüksek olduğu meslekler de erken yaşlanmaya, kırışıklıklara neden olabilmektedir.

Sigara içmek kan dolaşımına olumsuz etki edeceği için kırışıklıklara, kırışıklık kremi ihtiyacına neden olabilir.

Açık ten rengine sahip insanlar güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı daha büyük risk grubundadırlar. Bu nedenle özellikle açık tene sahip bireyler yüksek faktörlü güneş kremleri tercih etmelidirler. (Sebi İxir 50 SPF Leke Kremi güneşten 50 faktör koruma sağlamaktadır. Burayı tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz)

Genetik faktörler kırışıklıkların oluşmasında, kırışıklık kremi kullanımına neden olan unsurlardan biridir.

KIRIŞIKLIKLARA VEDA

Firmanın  kırışıklık kremi segmentinde yer alan yaşlanma karşıtı ürünler kırışıklıkların giderilmesinde mükemmel sonuçlar veriyor. Anti aging krem ürünleri tüm Sebi Pharma ürünleri gibi “Uluslarası patentli hücre yenileyici bileşen” içeriyor. Ürünler çok değerli silisyum kaplı mineraller içeriyor. Bu mineraller ilk kullanımda yüzde berrak bir görünüm sağlıyor. Ürünler cildin gençleşmesini ve güzelleşmesini kalıcı olarak sağlamayı hedeflediği için ürün kullanımı bırakılsa dahi etkisi uzun süre devam ediyor. Kırışıklık kremi genç ve bakımlı bir görünüm oluşmasına yardımcıdır.

Sebi Anti Aging Krem’i hemen incelemek için;

http://www.sebisimyaci.com/sebi-anti-aging-krem

Sebi Ala’yı hemen incelemek için

http://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatma

Yorum Bırak