Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Kaşlarınız ve sakallarınız için Sebi İxir Saç Bakım Serumu!


Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Saç Bakım Serumu kaş ve sakal oluşumuna ve bakımına da katkıda bulunmaktadır. 7 güçlü içeriğe sahip ürün kokusuzdur, ciltte yağlandırma yapmaz ve hipoalerjeniktir.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu Sebi Pharma’daki (Sebi Simyacı) her ürün gibi oldukça zengin içeriğe sahiptir. Ödüllü, dünya patentli içeriğe sahip Sebi İxir Saç Bakım Serumu; ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”, Pro Vitamin B5, Trighogen, Saw Palmetto, Isırgan Otu Ekstraktı, Gingseng ve Biotin içermektedir. Ürün zengin içeriği ile saçlara, saç derisine ve saç köklerine yoğun bakım yapmakta saçların daha bakımlı görünmesine katkıda bulunacaktır. Ürün bununla birlikte kaş ve sakal çıkarmaya da katkıda bulunmaktadır.

Sebi İxir Saç Bakım Serumunu incelemek ve sipariş vermek için tıklayın:  https://www.sebisimyaci.com/sebi-sac-serumu

Saç dökülmesine ek olarak kaş ve sakaldaki problemler de oldukça yaygındır. Birçok birey sakallarının seyrek veya ince çıktığından yakınabilmektedir. Bununla birlikte kaşlarının daha yoğun olması da istenebilmektedir.

Çeşitli faktörlere bağlı olarak saç, sakal ve kaşlar seyrekleşebilir. Buna neden olan unsurları incelemek gereklidir. Öncelikle; tıpkı cilt ve saç bakımında olduğu gibi genetik yapının son derece önemli olduğu unutulmamalıdır. Bireyin ailesinde veya akrabalarında bulunan saç ve cilt sorunlarını yaşama olasılığı bir hayli yüksektir.

Genetik faktörler önemli olmakla birlikte mutlaka belirleyici değildir. Çevresel faktörler de kişinin cilt ve saç bakımını ciddi anlamda değiştirebilmektedir. Bunların yanı sıra bireyin kullandığı ürünler, sahip olduğu alışkanlıklar da önemlidir.

Saç ve sakal bakımına katkıda bulunmak için bireyin de dikkat edebileceği birçok nokta bulunmaktadır. Bireyler farkında olmadan gün içinde sakallarını kopartabilmekte ve cildine zarar verebilmektedir. Bu durum henüz gelişim aşamasındaki sakalların kopmasına yol açacak, sakala bakımına zarar verecektir. Sakalların gelişimi için bu alışkanlıktan kaçınılmalıdır. Yapılan başka bir hata ise şampuan, sabun gibi ürünlerle sakalların temizlenmesidir. Bu ürünlerde yer alan maddeler sakallara zarar verebilmektedir.

Sağlık ve cilt problemleri hem saç hem de cilt bakımına zarar verebilmektedir. Bu nedenle genel olarak saç, cilt bakımına dikkat edilmesi sakal ve kaş bakımına da katkıda bulunacaktır.

Yorum Bırak