Saç Bakımı

Kaş çıkarıcı serum kullanımı

Cilt ve saç bakımının yanı sıra kaşlara da önem verilmektedir. Kaş şekillendirmeye veya renklendirmeye yönelik araçların yanı sıra kaş çıkarıcı serum kullanımı da oldukça yaygınlaşmıştır.

KAŞ BAKIMI NASIL YAPILIR?

Kaş bakımına neden olan birçok faktör bulunmaktadır. Kaş bakımında bireye de düşen görevler bulunmaktadır. Öncelikle cilt ve saç bakım alanında geçerli kriter kaş bakımı için de geçerlidir. Sağlıklı, dengeli beslenilmesi hem sağlık hem de kaş bakımı bakımından faydalı olacaktır. Yetersiz beslenilmesi ve vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminlerin alınmaması birçok soruna yol açacaktır. Yine saç dökülmesine neden olan unsurlar arasında da dengesiz, sağlıksız beslenme yer alabilmektedir.

Kaş bakımı için uygulanabilecek bir diğer yöntem de belirli bir süre boyunca kaşları almamaktadır. Elbette doğal olarak uzayan kaşlar bir an önce alınmak istemektedir fakat bir müddet kaşların alınmasına ara vermek faydalı olabilmektedir. Bu süreçte kaşlar dinlenebilecektir.

Birçok birey kaş bakımı, kaş şekillendirme ve fazla kaşlarından kurtulmak için profesyonel bakıma zaman ve bütçe ayırmayabilmektedir. Çoğunlukla cımbız ile kaşlar alınabilmekte, şekillendirilebilmektedir.  Kaş şekillendirme için çok sık olmasa da belirli aralıklarla bu işi profesyonel olarak yapan bir uzmandan yardım almak faydalı olacaktır.

Kaş bakımında yine bireyin faydasına olabilecek önemli bir nokta da yüz tipine uygun kaş şekillendirmesinin tercih edilmesidir. Her kaş şekli tüm bireylere yakışmayabilmektedir. Bu durumdan kaçınmak için yüz tipine uygun seçim yapmak gereklidir.

Kaşlar için kalem kullanımında da dikkat edilmesi gereken faktörler bulunmaktadır. Öncelikle elde edilen görünümün doğal olmasına dikkat edilmelidir. Kalem sadece kaşların görünümüne katkıda bulunmalıdır yüzü tamamen değiştirmemeli ve yapay bir görünüme sebebiyet vermemelidir.

KAŞ BAKIMI İÇİN ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜL!

Ödüllü, dünya patenti etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Saç Bakım Serumu 7 güçlü içeriğe sahiptir. Saç serumu, ödüllü, dünya patentli buluşun yanı sıra Pro Vitamin B5, Trighogen, Biotin, Saw Palmetto Ekstraktı, Isırgan Otu Ekstraktı, Gingseng Ekstraktı içermektedir. Kokusuz ve yağlandırma yapmayan ürün kaş çıkarmaya da katkıda bulunmaktadır. Ürün kaşları besleyip, güçlendirmekte ve daha bakımı bir görünüm kazandırmaktadır.

Yorum Bırak