Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

“Hücre Yenileyici Bileşen” ile gençleşin minerallerle aydınlanın!

Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem ile yaşlanma karşıtı bakımınızı yapın ve genç bir cilde kavuşun! Sebi Ala silisyum kaplı değerli minerallerle cildi boyar madde içermeden beyazlatıyor, aydınlık bir görünüm sağlıyor.

CİLDİNİZDEKİ BEYAZLATMANIN GÜCÜNÜ MİNERALLİ SEBİ ALA İLE HİSSEDİN!

Cildi aydınlatan ve beyazlatan Sebi Ala bu özelliklerini minerallerle sağlamaktadır. Bu sayede boyar madde ve katkı maddeleri içermeden cilt beyazlatıcı bakım yapılmaktadır.

Minerallerle cilt beyazlatmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Çok küçük mineraller bir araya gelerek ciltte aydınlık bir görünüm oluşturmaktadır.

Özellikle hassas cilde sahip bireyler istedikleri görünüme kavuşmak için minerallerle cildi aydınlatmayı seçmektedir. Mineraller gözenekleri tıkamadığı, cildi yıpratmadığı ve ciltte ağırlık hissi oluşturmadığı gibi aynı zamanda cilt bakımına da katkıda bulunmaktadır.

BEYAZLATMA VE ANTİ AGİNG BAKIM BİR ARADA!

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem beyazlatıcı ve anti aging bakımı bir arada sunarak istenilen genç ve aydınlık görünümü oluşturmaktadır. Sebi Ala içerdiği Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile sarkma, yorgun görünüm, kırışıklık, cilt tonu eşitsizliği ve leke karşıtı bakım  yapmaktadır.

8 ETKİLİ FORMÜL!

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem 8 etkili formülüyle kullanım konforu ve ekonomi sağlıyor!

  • İlk kullanımdan itibaren canlı, aydınlık ve parlak görünüm!
  • Sarkmalara karşı anti aging bakım
  • Ciltte kırışıklıkların oluşmasını önlemeye yardımcıdır
  • UVA, UVB filtresi ile cildinizi bu zararlı ışınlara karşı korur
  • Leke karşıtı bakım yapar
  • Aromaterapik neroli çiçeği kokusu içeren formül
  • Güvenle kullanınız. Kortizon, cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon içermez
  • Yüz/Boyun dahil bakım!

BEYAZLATCI & ANTİ AGİNG BAKIM İLE İSTEDİĞİNİZ GÖRÜNÜMÜ YAKALAYIN!

Sebi Ala cilt beyazlatıcı ve anti aging bakımı bir arada sağlayarak cilde canlılık kazandırmaktadır. Ürün öncelikle minerallerle aydınlık görünüm sağlarken, içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile anti aging bakım yapmaktadır. Bu iki bakımın bir arada sağlanması bireye büyük avantaj sağlamaktadır. Sebi Ala mevcut yaşlanma belirtilerine karşı bakım yaptığı gibi yeni yaşlılık belirtilerinin oluşmasını da önlemektedir.

Yorum Bırak