Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Hassas ve kuru cildinizi temizlemek için; Ödüllü Dünya Patentli formül!

Hassas ve kuru ciltlere sahip bireyler cilt temizleyici ürün seçiminde son derece dikkatli olmak durumundadır. Cildin; kir, ter, yağ makyaj ve ölü hücrelerden arınması oldukça önemlidir. Bununla birlikte cildi temizlerken, cildin bariyer tabakasına zarar verilmemelidir. Cildin bariyer tabakasına hasar verildiği zaman cilt çevresel faktörlere karşı savunmasız konuma gelmektedir. En ufak bir olumsuzlukta ciltte sorun oluşabilmektedir.

Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda hassas ve kuru ciltlere sahip bireylerin cilt temizleme ürünü seçiminde son derece dikkatli olması gerektiği ortaya çıkmaktadır.

SEBİ İXİR SU ACİL CİLT BAKIM SPREYİ İLE CİLDİNİZİ TEMİZLEYİN!

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyini inceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-nem-bombasi

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi ciltteki tüm kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücreleri temizlemektedir. Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi’nin cilde sağladığı faydalar bununla da sınırlı değil! Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi cildi başarılı şekilde arındırmakla kalmaz; içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile cilde bakım yapar.

TÜM VÜCUTTA KULLANILABİLEN SPREY!

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi benzersiz formülü ile tüm cilde uygulanabilmektedir. Tüm vücuttaki cilt problemlerini gidermeye yardımcı ürün cilt sorunlarını gidermeye katkıda bulunmaktadır.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi; sprey formatı ile kolay kullanım sağlamaktadır. Ürünümüz krem sürmenin zor olduğu alanlarda dahi kolayca kullanılabilmektedir.

İlk kullanımdan itibaren cildi yatıştıran, cilde yoğun nem sağlayan Sebi İxir Acil Bakım Spreyi doğum çatlaklarını gidermeye de katkıda bulunmaktadır.

HER EVDE OLMASI GEREKEN FORMÜL!

Sebi İxir Acil Cilt Bakım Spreyi evde oluşabilecek kazalardan sonra da cilde bakım yapmakta, cildi yatıştırmaktadır. Ürün oluşabilecek ufak aksaklıklardan sonra kullanılabilmektedir.

YAĞLI CİLTLER İÇİN: SEBİ SU CİLT TEMİZLEME SUYU

Yağlı ciltlerde ise Sebi Su ürünümüz önerilmektedir. Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su Cilt Temizleme Suyu cildin yağını dengelemeye katkıda bulunmaktadır ve cilde bakım yapmaktadır.

Sebi Su Hücre Yenileyici Cilt Temizleme Suyu, Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi ürünlerimiz diğer ürünlerimizi kullanmadan önce cilde uygulandığında alınacak verim de artmaktadır.
Ürünümüzü inceleyiniz: https://www.sebisimyaci.com/sebi-tonik

Yorum Bırak