Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Hassas ciltler için cilt temizleme suyu: Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi içerdiği ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile  cildi kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırmaktadır. Hassas kuru ciltler için ideal olan Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi tüm vücuttaki cilt sorunlarını gidermeye de yardımcıdır.

HER EVDE BULUNMASI GEREKEN FORMÜL!

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi cilt yatıştırıcı özelliğe sahiptir. İlk kullanımdan itibaren cildi yatıştıran, bakım yapan ürün ufak ev kazalarından sonra da kullanılır.

Ödüllü, dünya patentli formül benzersiz yapısı ile tüm ailenin kullanımı için idealdir. Tüm aile bireyleri karşılaştıkları cilt problemlerinde Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyini ciltlerine uygulayabilmektedir.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi saçlı deri dahil tüm cilde uygulanabilmektedir. Ürün sprey formatı ile kullanım kolaylığı sağlamakta ve geniş cilt yüzeylerine dahi bu şekilde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Ürün, vücut ve doğum çatlaklarına karşı da bakım yapmaktadır. Gebelik, hızlı kilo değişimi gibi nedenler bağlı olarak meydana gelen vücut çatlakları birçok bireyin sıkça şikayet ettiği unsurlar arasında yer almaktadır.

HASSAS CİLTLERDEKİ CİLT TEMİZLİĞİ İÇİN

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi kuru ve hassas ciltlere bakım yapmakta, yoğun nem sağlamaktadır.

Hassas ciltleri kir, ter, yağ ve ölü hücrelerden arındıran ürün makyaj temizliğinde de kullanılabilmektedir.

Özellikle hassas ve kuru ciltlere sahip bireyler cilt temizleme ürünü seçimi konusunda son derece titiz davranmaktadır. Bu konuda da son derece haklıdırlar çünkü hassas, kuru ciltler sert içeriklere maruz kaldığında daha fazla kuruyabilmektedir.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi hassas ve kuru ciltler için cildi yıpratmadan ve kurutmadan cilt temizleyici bakım yapmaktadır. Ödüllü, dünya patentli formüle sahip ürün cildi temizlerken aynı zamanda cilde bakım yapmakta, cildi beslemektedir.

Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi aynı anda birçok alanda bakım ve kullanım olanağı sağlayarak hem ekonomi hem de kullanım konforu sağlamaktadır.

Cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon içermeyen ürün güvenle kullanılabilmektedir.

Yorum Bırak