Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ve Matrixyl 3000 ile gençleşin!

Sebi Simyacı Anti Aging Krem anti aging bakım alanında son derece saygın bir içerik olan Matrixyl 3000 içeriyor! Tüm Sebi Pharma ürünleri arasında en yoğun miktarda ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içerme özelliğine sahip Sebi Simyacı Anti Aging Krem cildi gençleştiriyor! Sebi Simyacı; sarkma, kırışıklık, yorgun görünüm, leke, cilt tonu eşitsizliği karşıtı bakım yapıyor ve cildin genç kalmasını sağlıyor!

MATRIXYL 3000 NEDİR?

Matrixyl 3000 cilt bakımına katkıda bulunan, peptitlerle kurulan güçlü bir içeriktir. Matrixyl 3000, kollajen sentezine katkıda bulunur, cildi onarır yeni cilt hücrelerinin gelişimini destekler. Matrixyl 3000 kırışıklıklara yol açan sebeplerle mücadele eder, cildin daha bakımlı, genç bir görünüme sahip olmasını sağlar. Matrixyl 3000 cildin nemlenmesine de katkıda bulunur. İçerik, yaşlanmaya bağlı olarak ciltte meydana gelen sorunların da giderilmesine yardımcıdır.

Matrixyl 3000; kırışıklıklarda, henüz belirgin olmayan, gelişim aşamasındaki kırışıklıklarda,  mimik çizgilerinde, çevresel koşullara bağlı olarak meydana gelen cilt yıpranmalarının giderilmesine yardımcıdır. İçerik cilt tonu eşitsizliğini gidermeye, cildin daha dolgun görünmesine de katkıda bulunmaktadır.

SEBİ SİMYACI ANTİ AGİNG KREMLE TEK ÜRÜNDE TÜM BAKIM

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” tüm Sebi Pharma ürünlerinde yer almaktadır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem ise dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen”i en yoğun oranda içerme özelliğine sahiptir.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem; güçlü ve zengin içeriği ile yoğun anti aging bakım yapmaktadır. Sebi Simyacı; sarkma, kırışıklık, leke, yorgun görünüm, cilt tonu eşitsizliği, göz çevresinde meydana gelen sorunlara karşı bakım yapar ve genç bir görünüm sağlar. Sebi Simyacı; içerdiği holografik değerli minerallerle de boyar madde içermeden canlı ve aydınlık bir görünüm oluşturur.

Sebi Simyacı Anti Aging Krem pH nötr özelliği ile göz çevresi, yüz ve boyun dahil kullanım sağlamaktadır. Ürün bu özelliği ile de cildin farklı bölgeleri için farklı ürünler kullanılmasına ihtiyaç bırakmamaktadır. Ürünümüzün bu özelliği hem kullanım konforu hem de ekonomi sağlamaktadır.

SEBİ SİMYACI’DA SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN!

Sebi Simyacı Anti Aging Krem ürünümüz sevgililer gününe özel 369 TL yerine 325 TL! Kısa süren sevgililer günü kampanyasından faydalanarak cildinizin daha genç, canlı ve bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz!

(Kampanyamız 15 Şubat 2018 tarihine kadar geçerlidir)

Daha fazla bilgi ve sipariş için tıklayınız;
https://www.sebisimyaci.com/sebi-anti-aging-krem
Telefonla da bilgi alabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

0 232 404 00 45  , 0 551 208 38 86 (Arama, WhatsApp)

Yorum Bırak