Cilt Bakımı

En Etkili Cilt Beyazlatıcı Krem

Sebi ala hücre yenileyici anti aging krem cilt beyazlatma etkili krem ödüllü formülü ile en etkili cilt beyazlatma çözümünü sunmaktadır. İçerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildinizi beyazlatırken özel formülü ile cildinizi gençleştirir. En etkili cilt beyazlatıcı krem olarak tüm dünyada tanınan bu ürünümüz hücre yenileyici bileşen içermektedir.

Cilt tipinize göre Normal-Kuru veya Karma-Yağlı ciltler için iki farklı seçenekten birini seçebilirsiniz. Cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon içermeyen cilt beyazlatıcı kremimiz tek bir üründe birçok farklı bakım sunar. Sarkmalara, yorgun görünüme ve tüm yaşlanma belirtilerine karşı bakım yaparken cildinizi istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

Cilt Beyazlatma Kremi Nasıl Kullanılır

Cilt beyazlatma kremimizi temizlenmiş ve arındırılmış cildinize ince tabaka halinde uygulamalısınız. Ürünümüzün önerdiği talimatlara uygun olarak düzenli aralıklarla kullanılması gerekir. Sabah ve akşam olmak üzere iki kere temizlenmiş cildinize kremi uygulayabilirsiniz. Cilt beyazlatma kremimizi kullanırken cilt temizleme ürünlerimizle birlikte kullanmanız daha hızlı etki etmesini sağlayacaktır.

En etkili cilt beyazlatıcı krem olan bu ürünümüz özel formülü ile ödül almış bir üründür. Sağlık açısından en ufak bir yan etkisi olmayan bu krem cilt sağlığınıza faydalı içerikle üretilmiştir. Etkisi kanıtlanmış olan bu ürünümüz cilt rengi tonunu eşitleme ve cildi gençleştirme özellikleri ile kısa sürede istediğiniz gibi bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Yorum Bırak