Saç Bakımı

Deniz saçlarınızı soldurmasın!


Çevresel faktörler cilt ve saç bakımı açısından son derece önemlidir. Yaz mevsimindeki yüksek sıcaklıklar, deniz, toz, ve havuzlarda kullanılan koruyucular saçların ciddi anlamda yıpranmasına sebebiyet verebilmektedir.

Yazın en sevilen aktivitelerden biri de yüzmedir. Tuzlu su ve klorlu su hem cildi hem de saçı yıpratabilmektedir. Buna ek olarak yüksek sıcaklıklar, güneşin zararlı ışınları da söz konusu  olunca saç bakımında ve cilt bakımında aksamalar yaşanabilmektedir.

SEBİ İXİR SAÇ BAKIM SERUMU İLE SAÇLARINIZI KORUYUN!

Sebi İxir Saç Bakım Serumu’nu incelemek ve sipariş vermek için tıklayın:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-sac-serumu

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ve 7 güçlü özelliğe sahip Sebi İxir Saç Serumu saçların çevresel faktörlere bağlı olarak yıpranmasını önlemektedir.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu deniz, havuz ve güneşin zararlı ışınlarının saçta oluşturabileceği tahribatı önleyecektir. Sebi İxir Saç Bakım Serumu kokusuz ve hafif yapısı ile yazın da kullanım avantajı sağlıyor. Ürünün bu özelliği sıcak yaz aylarında bile konforla kullanılabilmesine olanak tanımaktadır. Ürünü sağladığı bir diğer avantaj ise yıkama ve durulama gerektirmemesidir. Bu sayede yazın da çok yoğun programa sahip bireyler de saçlarına bakım yapabilmektedir.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu tüm Sebi Pharma ürünleri gibi oldukça zengin içeriğe sahiptir. Üründe sadece Sebi Pharma ürünlerinde yer alan ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” bulunmaktadır. Bununla birlikte üründe Pro Vitamin B5, Trighogen, Saw Palmetto, Isırgan Otu Ekstraktı, Gingseng ve Biotin  yer almaktadır.

Sebi İxir Saç Bakım Serumu zengin içeriği ile saçlara, saç köklerine ve saç derisine bakım yapmakta saçların daha canlı görünmesine katkıda bulunmaktadır.

Yazın dengesiz beslenmeye, çevresel faktörlere bağlı olarak saçlar cansız, kuru ve mat bir görünüm alabilir. Ödüllü, dünya patentli formüle sahip saç serumu ile saçlara bakım yapıldığında bu görünümün de ortaya çıkması engellenecektir. Saç bakımına dikkat edildiği ve zengin içeriğe sahip bir formülle saçlara, saç köklerine, saç derisine bakım yapıldığı için çevresel faktörlere bağlı olarak oluşabilecek saç dökülmesi de önlenecektir.

Yorum Bırak