Genel

CİLT SORUNLARINA ÇÖZÜM SUNAN ETKEN MADDELİ ÜRÜNLER

Hücre yenileyici etken madde uluslararası patentli olup Türkiye ve Seul’de birçok ödüle layık görülmüş bir buluştur. Peki, bu buluş neden icat edilmiştir? Şebnem ÖZEN adlı bir mucit 13’lü  yaşlara kendi sivilcelerine çözüm ararken çıktığı yolda majistrel formüller geliştirmiş ve 30’lu yaşlara geldiğinde ise uluslararası buluşu olan ‘’hücre yenileyici bileşeni’’ keşfetmiştir.

Hücre Yenileyici Bileşen Nedir?

Hücre Yenileyici Bileşen, yara, yanık, egzema, sivilce, leke, kırışıklık, sarkma ve saç dökülmesi gibi cildin yenilenmesiyle ilgili tüm sorunlara çözüm sunmaktadır. Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim’i tarafından da etkinlik onayı alınarak hem ödülleri hem de klinik çalışmalarıyla hücre yenileyici bileşenin gücüne güç katılmıştır. Cilt bakımında kullanılan bu mucize buluş, cilde tedavi yaparken herhangi bir yan etki bırakmamaktadır. Bu durum cilt bakımı için de çok önemli bir unsurdur.

Cildinizin bakımını kozmetik ürünlerle yapabilirsiniz. Ancak; tedavi edebilmek için etken maddeli ürünlere ihtiyacınız vardır. Bu ürünler öyle ürünler olmalıdır ki, aynı anda hem bakım yapabilmeli hem de cildinizin sorununu çözebilmelidir. Cilt sorunları için kullanılabilecek en ideal etken maddelerden biri Hücre Yenileyici Bileşen’dir.  “Hücre Yenileyici Bileşen” ise sadece Sebi Simyacı ürünlerinde bulunmaktadır.

Sebi Simyacı der ki; cilt sorunları yaşayanlar için bakım yaparken ekstra özen gösterilmesi gerekmektedir. Bu noktada, etken maddeler sorunlu ciltlerin en büyük kurtarıcısıdır. Cilt bakımında kullanılabilecek en etken madde ise, Hücre Yenileyici Bileşen’dir. Sebi Simyacı ürünlerinin her birinde uluslar arası patentli hücre yenileyici bileşen bulunmaktadır. Bu sebeple, cilt sorunları yaşıyorsanız Sebi Simyacı ürünlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Sebi Simyacı ile Kalın.

Yorum Bırak