Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Cilt lekelerinizle vedalaşmak için yazın bitmesini beklemeyin!


Sebi Pharma’da (Sebi Simyacı) yer alan tüm ürünler gibi ezber bozan formüle sahip Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF dört mevsim kullanılabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ciltteki lekeleri; içerdiği ödüllü, dünya patentli formülle cilde bakım yaparak gidermektedir.

50 FAKTÖR GÜNEŞ KORUMALI
LEKE KREMİ!

Sebi İxir Leke Kremi cilde bakım yaparak ve cildi besleyerek leke karşıtı bakım yapmaktadır. Ürünümüz bu özelliği ile dört mevsim leke giderici bakım yapmaya olanak tanımaktadır. Sebi İxir Leke Kremi içerdiği 50 faktör güneş korumasıyla da cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ciltteki lekeleri giderirken yeni lekelerin oluşumunu da önlemeye katkıda bulunmaktadır. Ödüllü, dünya patentli formüle sahip leke kremi lekesiz bir cilt için kapsamlı şekilde bakım sağlamaktadır.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF; güneş, doğum, yaşlılık lekeleri, çiller, siyah noktalar, cilt tonu eşitsizlikleri gibi şikâyetlere karşı cilde bakım yapmakta; lekesiz bir cilt sağlamaktadır.

Hemen her şikâyette olduğu gibi sorunun ilerlemesini beklemeden çözüm aramak alınacak verimi daha da arttıracaktır.  Sebi İxir Leke Kremi kullanıcılarını yaz mevsiminin bitmesini beklemekten kurtarmaktadır.

Özellikle yaz mevsiminde güneşin zararlı ışınlarına bağlı olarak ciltte birçok sorun oluşabilmektedir. Ciltteki lekeler de güneşin zararlı ışınları ile daha da inatçı hale gelebilmektedir. Bu da lekenin giderilme süresini uzatabilmektedir. Lekelerden kurtulmak için yaz mevsiminin bitmesinin beklenmesinin bu şekilde bir dezavantajı da söz konusudur.

Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF tek üründe hem güneş koruması hem de leke giderici bakım sağlayarak kullanım konforu ve ekonomi sağlamaktadır. Birçok birey yeterli zamanı olmadığı gerekçesi ile cilt bakımını veya güneş koruyucu kullanımını aksatabilmektedir. Leke karşıtı bakım yapan ürünümüz tek üründe iki özellik sağlayarak çok yoğun bireylerin de cilde istedikleri bakımı yapabilmelerine olanak tanımaktadır.

Güneş koruyucu kullanımına dikkat edilmemesinin tek olumsuz sonucu güneş lekeleri değildir. Güneşin zararlı ışınları erken yaşlanma belirtileri, cilt tonu eşitsizlikleri, kırışıklıklar, nem kaybı gibi birçok soruna neden olabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF sağladığı yüksek güneş koruması ile oluşabilecek birçok cilt problemine karşı da önlem almaktadır. Güneş koruyucu kullanımına daha çok yazın dikkat ediliyor olsa da güneşin zararlı ışınlarına karşı 365 gün cilt korunmalıdır. Güneşin görünmediği bulutlu havalarda dahi güneşin zararlı ışınları cilde zarar verebilmektedir.

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi 50 faktör güneş koruması, leke karşıtı bakımı bir arada sağlamakta ve cildi beslemektedir.

Yorum Bırak