Cilt Bakımı

Cilt beyazlatıcı krem kullananlar


https://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatici-krem

Cilt bakımında sıkça istenilen bir durum da cildin beyazlatılmasıdır. Cilt beyazlatma için en sık tercih edilen yöntemlerden biri de cilt beyazlatıcı krem kullanımıdır. Cilt beyazlatıcı krem kullananlar özellikle kullanım konforu, ekonomi ve zaman tasarrufu bakımından avantaja sahiptir.

Cilt bakımının her alanında olduğu gibi cilt beyazlatıcı krem kullanımında da istenilen sonuç için cildin yıpratılmamasına dikkat edilmelidir. Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildi beyazlatmakta ve aydınlatmaktadır. Sebi Ala’da yer alan silisyum kaplı değerli mineraller cildi aydınlatmanın yanı sıra cilde bakım yapmakta ve cildi beslemektedir.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem cilt beyazlatıcı bakımın yanı sıra anti aging bakım yapmakta ve yoğun nem sağlamaktadır.  Sebi Ala sarkma, yorgun görünüm karşıtı bakım yapmakta ve cildi gençleştirmektedir. Ürünümü aynı zamanda cildi besleyerek cildin çevresel faktörlere karşı korunmasını da sağlamaktadır.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem; cilt beyazlatıcı, anti aging bakıma katkıda bulunmanın yoğun nem sağlamanın yanı sıra ciltteki lekeleri, cilt tonu eşitsizliklerini de gidermeye katkıda bulunmaktadır. Ürünümüz böylelikle; genç, bakımlı, canlı bir görünüm oluşturmaktadır.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem’in kullanıcılarına sağladığı önemli bir avantaj da ürünün cilt tiplerine göre bakım yapmasıdır. Ödüllü, dünya patentli formüle sahip ürün “Normal-Kuru” ve “Karma-Yağlı” olmak üzere iki versiyona sahiptir.

Ciltteki lekeleri, cilt tonu eşitsizlikleri ve erken yaşlanma belirtileri gibi birçok şikayetin oluşumunu önlemek için alınabilecek en iyi önlemlerden biri de güneş koruyucu kullanımıdır. Cilt güneşten korunmadığı takdirde güneş lekeleri, erken yaşlanma belirtileri ve çeşitli cilt sorunları meydana gelebilmektedir.

Cilt beyazlatıcı krem kullananlar ürünlerin kullanım talimatına uygun kullanmaya dikkat etmelidir. Öncelikle ürünler tüm cilt bakım ürünleri gibi temiz cilde uygulanmalıdır. Bu noktada Hücre Yenileyici Cilt Temizleme Suyu Sebi Su’yu kullanmak üründen alınacak verimi daha da arttıracaktır. Sebi Su ödüllü, dünya patentli ekten madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir ve tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi arttırmaktadır. Cilt bakımında sık sık yapılan bir hata da ürünlerin kullanım talimatlarına uyulmamasıdır. Özellikle hızlı sonuç almak için ürünler olması gerekenden çok yüksek miktarlarda cilde uygulanabilmektedir. Elbette bu durum üründen daha hızlı sonuç almasını sağlamayacaktır.

Yorumlar

 • MERHABA
  Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Kremin yapısal gözaltı morluğuna faydası var mı?

 • Merhabalar göz altı morlukları için sebi simyacı ürünümüzü önermekteyiz.
  • Türkiye’nin ilk DD Serum Kremi!
  • 30 yaş ve üstü içindir.
  • Yağlı ciltler hariç tüm cilt tipleri içindir.
  • Sarkma, kırışıklık, leke, yorgun görünüm ve tüm yaşlanma belirtileri için!
  • pH nötr etkisi ile göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanır
  • Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i en yoğun miktarda içerme özelliğine sahip

  • Serumun güçlü etkisi, akışkanlığı ve kremin besleyici, nemlendirici özellikleri bir arada!

  • Matrixyl 3000, Hyaluronic Acid, collagen ve yeni nesil peptid grupları içerir.

  • Silisyum kaplı en değerli holografik mineral içerir

Yorum Bırak