Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Bayramda cildinizi Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF ile koruyun!


Yaz aylarını yaşadığımız bugünlerde Ramazan Bayramı dolayısıyla tatil planları yapılırken  dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri cildimizi güneşten korumaktır.  Kavurucu yaz sıcaklarında cildimiz yoğun güneş ışınlarına maruz kalmakta ve cildimiz başta güneş lekeleri olmak üzere beraberinde birçok problem ile karşı karşıya kalmaktadır.

Bayram dolayısıyla güneş ışınlarına daha fazla maruz kalınacağı düşünüldüğünde güneş koruyucu kullanımının önemi daha da artmaktadır. 50 faktör güneş koruması sağlayan Sebi İxir Hücre Yenileyici Güneş Korumalı Leke Kremi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilirsiniz.

Benzersiz formüle sahip Sebi İxir Güneş Korumalı Leke Kremi sadece güneş lekeleri için değil doğum, yaşlılık lekelerini, çilleri, siyah noktaları ve cilt tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcı olur.

İçerisinde cıva, paraben, alkol, silikon, vazelin,asit türevleri ve hidrokinon bulundurmayan formülüyle Sebi İxir Güneş Korumalı Leke Kremi’ni dört mevsim güvenle kullanabilirsiniz!

Yorum Bırak