Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

Balçova’da cilt bakımı için ofisimize bekleriz!

Ödüllü, dünya patentli Sebi Pharma (Sebi Simyacı) cilt bakım ve saç bakım ürünlerine İzmir’deki ofisimizden de ulaşabilirsiniz. Balçova’da cilt bakımı için ofisimizi ziyaret edin!

Ofisimizde hem ürünlerimizle daha yakından tanışabilir hem de ürünlerimizle ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Adresimizi bulmak çok kolay! Balçova’da yer alan mağazamız Agora Alışveriş Merkezine ve Özel İlke Tıp Merkezi’ne çok yakın. Toplu ulaşımın yanı sıra özel aracınızla da kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Açık Adresimiz: Onur Mahallesi Dalya Sokak / No: 57 / A Balçova / İZMİR 
Telefonla da bilgi alabilirsiniz: 0 232 404 00 45   

Firmamızdaki tüm ürünlerimiz Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” adlı buluşunu içermektedir.

Balçova cilt bakımı için ofisimizi ziyaret ettiğinizde Uzman Tıbbi Mümessilimiz size ürünlerimiz hakkında kapsamlı bilgi paylaşacaktır.

BALÇOVA’DA CİLT BAKIMI İÇİN ÖDÜLLÜ, DÜNYA PATENTLİ FORMÜL!

sebi ixir leke kremiSebi İxir Leke Kremi ürünümüzle leke giderici bakımınızı yapabilirsiniz. Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Leke Kremi cildi soymadan ve yıpratmadan leke karşıtı bakım yapmaktadır.

Leke alanında son derece iddialı olan ürünümüz 2 versiyona sahiptir. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik de seçim yapabilmektedir. Sebi İxir Leke Kremi Klasik ve Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF olmak üzere iki versiyon bulunmaktadır. Sebi İxir Leke Kremi 50 SPF leke giderici bakıma ek olarak 50 faktör güneş koruması da sağlamaktadır.

SEBİ SİMYACI ANTI AGING KREMLE GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATIN

Sebi Simyacı Anti Aging Krem tüm Sebi Pharma ürünleri arasında en yoğun oranda ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Sebi Simyacı göz çevresi, boyun, dekolte bölgesi dahil kullanılmakta ve tek üründe tüm bakım yapmaktadır.

nemlendirici kremNEMLENDİRİCİ BAKIM İÇİN: SEBİ İXİR ACİL BAKIM KREMİ

İlk kullanımdan itibaren cilde bakım yapan ve yoğun nem sağlayan Sebi İxir Acil Bakım Kremi cildi nemlendirmekte, ve cildin su kaybetmesini önlemeye katkıda bulunmaktadır. Sebi İxir Acil Bakım Kremi tüm ailenin kullanabileceği formatıyla her ecza dolabında bulunması gereken bir ürün!

Sebi İxir Akne KremiSEBİ İXİR AKNE SİVİLCE KREMİYLE SİVİLCE VE AKNELERİ UNUTUN

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi içerdiği ödüllü, dünya patentli formülü ile sivilce akne karşıtı bakım yapmakta ve gözenekleri sıkılaştırmaktadır. Cildin yağını da dengeleyen ürün siyah noktalara karşı da bakım yapmaktadır. Sebi İxir Akne Sivilce Kremi sivilce lekelerine karşı da bakım yapmaktadır.

TÜM VÜCUT BAKIMI İÇİN: SEBİ İXİR SU ACİL CİLT BAKIM SPREYİ

Ergonomik formatıyla kolay kullanım sağlayan ve tüm ailenin kullanabileceği formattaki Sebi İxir Su Acil Cilt Bakım Spreyi saçlı deride, genital bölgede ve koltukaltlarında kullanılabilmektedir. Benzersiz formüle sahip ürün cilde bakım yapmakta ve cildi yatıştırmaktadır.

SEBİ ALA İLE CİLT BEYAZLATICI ANTİ AGİNG KREM

İçerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildi aydınlatan Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım yapmakta ve nem sağlamaktadır. Özellikle 18-30 yaş arası bireylerin kullanımı için ideal olan Sebi Ala “anti aginge merhaba” ürünü olarak da değerlendirilmektedir.

sebi su tonikSEBİ SU İLE TÜM SEBİ SİMYACI ÜRÜNLERİNDEN DAHA FAZLA VERİM ALIN

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen”i sıvı formada içeren Sebi Su; cildi kir, ter, yağ makyaj ve ölü hücrelerden arındırmaktadır. Sebi Su buna ek olarak tüm Sebi Simyacı ürünlerinden alınacak verimi de arttırmaktadır.

Yorum Bırak