Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun!

Sebi Pharma Yönetim Kurulu Başkanı ve Türk Mucit Şebnem Özen, bugün Milliyet Gazetesi Kadınlar Günü Özel Eki’nde yayınlanan röportajında Kadınlar Günü’nü kutladı. Türk Mucit Özen “Tüm kadınların kadınlar gününü sevgiyle kutluyorum. Kendinize inanın ve güvenin, inandığınız bir proje varsa asla pes etmeyin, vazgeçmeyin.” dedi.

(Resmi büyütmek için tıklayın)

Türk Mucit Şebnem Özen’in Milliyet Gazetesi Kadınlar Günü Özel Eki’nde yayımlanan “Sebi Simyacı ciltleri dönüştürüyor” başlıklı röportajında Sebi Simyacı’yla ilgili birçok detaya ulaşabilmek mümkün.

Özen Sebi Simyacı markasının kuruluş öyküsünü ve Sebi Pharma’ya dönüşüm sürecini anlattı. Sebi Simyacı ürünlerinin neden farklı olduğı sorusunu da yanıtlayan Özen firmanın gelişiminde kullanıcıların, hastanelerin ve eczanelerin gösterdiği yoğun talebin etkili olduğunu ifade etti.

Türk Mucit Şebnem Özen’in ödüllü dünya patentli buluşu “Hücre Yenileyici Bileşen” basının dikkatini çekmeye devam ediyor. Türk Mucit Özen’in buluşu TRT Ana Haber Bülteni’nde haber olarak yer almış ve büyük ilgi toplamıştı.

DÜNYA PATENTLİ BULUŞ

Sadece Sebi Simyacı ürünlerinde yer alan, Türk mucit Şebnem Özen’in ödüllü buluşu 171 dünya ülkesinde patentle korunmaktadır. Tüm Sebi Simyacı ürünlerinde farklı oranlarda yer alan “Hücre Yenileyici Bileşen” Sebi Simyacı ürünlerinin başarısının temelini oluşturmaktadır. Türk Mucit Özen Ödüllü, Dünya Patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile ilgili merak edilenleri de yanıtladı.

Özen buluşuyla ilgili olarak, “Bir etken madde düşünün leke, yaşlanma belirtisi gibi birçok şikayeti gidermeye yardımcı hem de cildi hiçbir şekilde yıpratmıyor” dedi.

Özen buluşunun hangi formülde yer alırsa alsın bulunduğu formülün etkisini en üst düzeye çıkardığını da sözlerine ekledi.

Röportajda en yeni Sebi Simyacı ürünü Sebi İxir Saç Bakım Serumu da Türk Mucit Özen’e soruldu. Kısa süre içinde kullanıcıların büyük beğenisini toplayan Sebi İxir Saç Bakım Serumu hakkındaki soruları yanıtlayan Özen “Kullanıcılarımızdan gelen yoğun talep üzerine; ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren 7 güçlü aktife sahip Sebi İxir Saç Bakım Serumu’nu oluşturduk.” diye belirtti.

ULUSAL VE ULUSLARASI ALANDA BİRÇOK ÖDÜL

Türk Mucit Şebnem Özen’in Milliyet Gazetesi’nin Kadınlar Günü Eki’nde yayınlanan röportajında Türk Mucit Özen’in aldığı ödüllere de yer verildi.

Türk Mucit Şebnem Özen’in ödülleri şöyle;

  • Garanti Bankası Türkiye’nin Gelecek Vaat Eden Kadın Girişimcisi Yarışması Ödülü (2015)
  • İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı (ISIF’16) Bronz Madalya Ödülü
  • Bosna Hersek Kadın Buluşçular Derneği NOVA tarafından “En İyi Kadın Buluşçu” ödülü (2016)
  • Endonezya Buluş ve İnovasyon Tanıtım Derneği INNOPA Özel Ödülü (2016)
  • Kore Uluslararası Kadın Buluşçular Fuarı Bronz Madalya Ödülü (KIWIE 2016)

Yorum Bırak