Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

8 etkili Sebi Ala çok kısa bir süre için 89 TL!

Ödüllü, dünya patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem çok kısa bir süre için 109 TL yerine 89 TL!

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildi beyazlatır ve anti aging bakım yapar. Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem çok yoğun nem sağlar ve ciltteki lekeleri de giderir. Ödüllü, dünya patentli formüle sahip Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem 8 etkiye sahiptir.

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem kampanyasından yararlanmak için tıklayın;  https://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatici-krem

TEK KREMDE 8 ETKİ!

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem tek kremde 8 etki sağlayarak hem kullanım konforu hem de ekonomi açısından kullanıcılarına büyük avantaj sunmaktadır.

1) İlk kullanımda parlak ve aydınlık görünüm!

Sebi Ala; içerdiği silisyum kaplı değerli minerallerle cildi boyamadan ve cilt üzerinde ağırlık hissi oluşturmadan cildi beyazlatır!

2) Sarkma karşıtı bakım

Sebi Ala ile sarkmalarınıza karşı bakım yapın, genç bir cilde kavuşun! Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem ciltteki yorgun görünümü, sarkmaları giderir.

3) Kırışıklıkları önlemeye yardımcı

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem ile kırışıklıkları önleyin! Ödüllü, dünya patentli formül içeren Sebi Ala genç bir cilde kavuşmayı sağlar; kırışıklık, sarkma, yorgun görünüm gibi problemlerin oluşmasını önler.

4) UVA UVB Işınlarına karşı koruma sağlar

Sebi Ala ile cildinizi UVA UVB ışınlarına karşı koruyun! Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem içerdiği UV filtreleriyle cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

5) Ciltteki lekelere veda!

Sebi Ala ciltteki lekeleri giderir! Sebi Ala cildi beyazlatır; ciltteki güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, çilleri temizler bakımlı bir görünüm oluşturur.

6) Aromaterapik Neroli çiçeği kokusu!

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem parfüm içermez; Sebi Ala aromaterapik neroli çiçeği kokusuna sahiptir. Neroli çiçeği aynı zamanda cildi besler ve cilde bakım yapar.

7) Güvenle kullanın! 

Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem; cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon içermez güvenle kullanınız. Hiçbir Sebi Pharma ürününde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz. Hiçbir ürünümüzün yan etkisi bulunmaz!

8) Yüz, boyun dahil etkili!

Sebi Ala; yüz, boyun, dekolte bölgesi dahil bakım yapar. Bu sayede farklı bölgeler için farklı ürünler kullanılmak durumunda kalınmamaktadır. Sebi Ala hem kullanım konforu hem de ekonomi sağlıyor!

CİLT BEYAZLATICI VE ANTI AGING BAKIM BİR ARADA!

8 Etkiye sahip Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Kremle genç ve aydınlık bir cilde kavuşun! Kısa bir süre geçerli Sebi Ala Cilt Beyazlatıcı Anti Aging Krem kampanyasını incelemek için tıklayın; https://www.sebisimyaci.com/sebi-cilt-beyazlatici-krem

Yorum Bırak