Sebi Simyacı Hakkında Her Şey!

3 Etkili Cilt Temizleme Suyu: Sebi Su!

Ödüllü, Dünya Patentli Etken Madde “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Su 3 özelliği bir arada sağlıyor! Sebi Su; cildi kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırmaktadır. Sebi Su; içerdiği ödüllü, dünya patentli formülle tüm Sebi Pharma ürünlerinden alınacak verimi de en üst düzeye çıkarmaktadır. Hiçbir koruyucu madde içermeyen Sebi Su cilde bakım da yapar.

Sebi Su’yu inceleyin:
https://www.sebisimyaci.com/sebi-tonik

SEBİ SU PREZERVATİF MADDELER İÇERMEZ

Ödüllü, Dünya Patentli formüle sahip Sebi Su prezervatif (koruyucu) maddeler içermez. Ürünümüzde cıva, asit türevleri, antibiyotik, paraben, alkol, silikon, vazelin ve hidrokinon bulunmaz. Sebi Su bu özelliği ile de büyük bir avantaj sağlamaktadır.

SEBİ SU İLE TÜM ÜRÜNLERİMİZDEN MAXİMUM VERİM ALIN!

Sebi Su içerdiği Ödüllü, Dünya Patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” ile tüm Sebi Pharma (Sebi Simyacı) ürünlerinden alınacak verimi en üst düzeye çıkarmaktadır.

Herhangi ürünümüzü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek ürünümüzden alınacak verimi de arttırmaktadır. Sebi Su’da yer alan patentli etken madde “Hücre Yenileyici Bileşen” henüz ürün kullanılmadan cilt temizliği aşamasında cilde temas etmekte ve cilde bakım yapmaktadır. Bundan hemen sonra ürünün kullanılması ise ürünün performansını maximuma çıkarmaktadır.

CİLDİNİZİ KİR, TER, YAĞ MAKYAJ VE ÖLÜ HÜCRELERDEN ARINDIRIN!

Ödüllü, dünya patentli formüle sahip cilt temizleme Suyu Sebi Su ile cildinizi kir, ter, yağ, makyaj ve ölü hücrelerden arındırabilirsiniz. Bu sayede daha bakımlı, canlı ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz.

Cildin hem bakımı hem de görünümü açısından cilt temizliği son derece önemlidir. Cilt temizliğine dikkat edilmezse cilt üzerinde bir katman oluşacak ve bu katman cildin kendini onarmasını güçleştirecektir. Bununla birlikte oluşan katman kullanılan diğer ürünlerden alınacak verimi de azaltacaktır. Tüm bu etkenler göz önünde bulundurulduğunda bakımlı bir cilde kavuşabilmek için cilt temizliğine dikkat edilmesinin şart olduğu ortaya çıkacaktır.

SEBİ İXİR AKNE KREMİ VE SEBİ SU SETİNİ İNCELEYİN!


Cildinizin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulan setlerle istediğiniz bakımlı cilde kavuşun.  Cilt temizliği tüm cilt tipleri için önemli olsa da özellikle yağlı, sivilceli ciltler için olmazsa olmaz konumdadır.

Setimizi inceleyin: https://www.sebisimyaci.com/sebi-akne-kremi-temizleme-suyu

Sebi İxir Akne Sivilce Kremi ve Sebi Su birlikte 144 TL yerine 125 TL! Bu set ile sivilce, akne karşıtı bakımınızı yapabilirsiniz. Ürünlerimiz cildin yağını da dengelemekte ve pürüzsüz, bir duru bir görünüm oluşturmaktadır.

Yorum Bırak