BİKİNİ BÖLGESİ KARARMALARI NASIL GİDERİLİR

  •  17.05.2019
  •  

Birçok nedene bağlı olarak bikini bölgesi kararması oluşabilmektedir. Bunda epilasyon, ağda gibi nedenler de etkilidir. Bikini bölgesi kararması sorununu ortadan kaldırmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Ekonomik olması ve iyi sonuçlar alınması dolayısıyla en çok tercih edilen yöntemlerden biri de bikini bölgesi kararması giderici kremlerdir. Dikkat edilmesi gereken önemli faktör ise istenilen sonuç elde edildikten sonra kararma ve lekelenmenin tekrar edilmemesi için gerekli önlemlerin alınmasıdır.

BİKİNİ BÖLGESİ KARARMASI İÇİN KREMLER

Bu durum cilt bakımında da aynıdır. Örneğin en sık şikayet edilen güneş lekeleri incelendiğinde de bu durum geçerlidir. Güneş lekeleri giderildiğinde yeni lekeleri oluşmaması için güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmak gereklidir.

ÜRÜNLERİN KULLANIM TALİMATLARINA UYULMALI

Bikini bölgesi kararması ürünü seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ürünün mevcut problem için kullanıp kullanılamayacağıdır. Ürünün kullanım talimatları dikkatle okunmalı ve bunlara uyulmalıdır.

Sebi Simyacı Der Ki:

Paraben alkol silikon ve hidrokinon içermeyen Sebi İxir Leke Kremi bikini bölgesi kararması şikayetinde de kullanılabilmektedir. Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren ürününün pH’ı nötrdür, tüm cilde uygulanabilmektedir.

Sebi İxir Leke Kremi hakkında daha fazla bilgi için; http://www.sebisimyaci.com/leke-kremi

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!