KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

BİKİNİ BÖLGESİ BEYAZLATMA

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
19.04.2019 Sir, ağda, epilasyon gibi nedenlere bağlı olarak bikini bölgesinde kararma oluşabilmektedir. Bikini bölgesi beyazlatma ile bu bölgede oluşan lekelerden ve kararmalardan kurtulmak mümkündür.

Sir, ağda, epilasyon gibi nedenlere bağlı olarak bikini bölgesinde kararma oluşabilmektedir. Bikini bölgesi beyazlatma ile bu bölgede oluşan lekelerden ve kararmalardan kurtulmak mümkündür.

Bikini Bölgesi Beyazlatma Yöntemleri

Bikini bölgesi beyazlatma için en sık kullanılan yöntemlerden biri de leke kremidir. Leke giderici kremler özellikle ekonomik olması nedeni ile tercih edilmektedir. Zengin içeriğe sahip leke giderici kremler bikini bölgesi beyazlatma alanında da faydada bulunmaktadır.

pH’a DİKKAT EDİLMELİ

Bikini bölgesi beyazlatma ürünlerinde en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de pH’dır. Ürünün bikini bölgesine uygulanıp uygulanmayacağı hakkında mutlaka bilgi alınmalıdır. Hemen her cilt bakımı ürününde olduğu gibi bikini bölgesi beyazlatma ürünlerinde de kullanım talimatlarına uyulmalıdır.

Sebi Simyacı der ki;

Sebi İxir Leke Kremi içerdiği ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile güneş, doğum, yaşlılık lekelerini, ciltteki kararmaları ve renk tonu eşitsizliklerini gidermeye yardımcıdır. pH’ı nötr ürün tüm cilde uygulanabilmektedir. Sebi Simyacı’nın leke giderici ürünü bikini bölgesi beyazlatma dışında koltuk altı beyazlatma alanında da kullanılmaktadır.

Sebi Simyacı ile sağlıkla kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap