KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

ANTI AGING BAKIMDA ELLER UNUTULMAMALI!

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
13.05.2019 Yaşlanma belirtileri denildiğinde çoğunlukla akla göz çevresi yüz ve boyun gelmektedir. Daha genç bir görünüme sahip olmak için bu bölgelerde oluşan yaşlanma işaretleri ile mücadele edilir. Anti aging bakımı bu şekilde sınırlamak istenilen sonucun alınmasını güçleştirebilmektedir.

Yaşlanma belirtileri denildiğinde çoğunlukla akla göz çevresi yüz ve boyun gelmektedir. Daha genç bir görünüme sahip olmak için bu bölgelerde oluşan yaşlanma işaretleri ile mücadele edilir. Anti aging bakımı bu şekilde sınırlamak istenilen sonucun alınmasını güçleştirebilmektedir.

Cilt bakımında kapsamlı düşünmek faydada bulunmaktadır. Sadece tek bir noktaya kaçınılmalıdır. Örneğin yüz bakımına çok dikkat edilebilir ve kullanılan ürünlerle genç bir görünüme kavuşulabilir. Bununla birlikte ellerde ve kollarda oluşan yaşlanma belirtileri dikkat çekebilecektir. Bu yaşlanma belirtileri yüzdeki bakımlı görünümle de tezat oluşturacaktır. Yüze, göz çevresine ve boyna gösterilen özen ellere de gösterilmelidir. İletişim halinde farkında olmadan eller yoğun olarak kullanılmaktadır bu da el bakımının önemini arttıran bir diğer unsur olarak dikkat çekmektedir. Anti aging ürünler kullanılıyorsa eller için de bakım yapmaya başlanarak bütüncül bir bakım anlayışı benimsenebilir.

Tıpkı yüz bakımında olduğu gibi el bakımında da sorunun oluşmaması için en baştan tedbir almak fayda getirecektir. Dikkat edilmediğinde birçok soruna da davetiye çıkacaktır.

El temizliğinde kullanılan sabun seçiminde dikkat edilmelidir. Cilde zarar vermeyen ve kurutmayan ürünler tercih edilmelidir. Zengin içeriğe sahip nemlendirici krem kullanılmalıdır bu şekilde cildin neminin korunmasına katkıda bulunacaktır. Tıpkı yüz gibi eller de güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaktadır. UV ışınları erken yaşlanma belirtilerinin nedenleri arasında üst sırada yer almaktadır. Ellerde sıkça şikayet edilen bir sorun da oluşan lekelerdir. Yaşlanmaya veya güneşe bağlı olarak lekeler oluşabilmektedir.

El bakımında dikkat edilmesi gerekenler yüz bakımında dikkat edilmesi gerekenler ile benzerlik göstermektedir. Buna ek olarak günlük yaşantıda temizlik, bahçe işleri gibi alanlarda da amacına uygun eldivenler kullanmak da avantaj sağlayacaktır. Bulaşık yıkanırken veya ev temizlerken temas edilen kimyasallar cildi ciddi anlamda yorabilmektedir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren cilt bakım ürünlerine sahip sebisimyaci.com’u ziyaret ederek dilerseniz benzersiz formüle sahip ilk kullanımdan itibaren bakım yapan bir nemlendirici krem, dilerseniz de göz, çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde bakım yapan anti aging krem satın alabilirsiniz.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

www.sebisimyaci.com/yaslanma-karsiti-krem-sebi-simyaci
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap