KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

ANTİ AGİNG BAKIMA MERHABA!

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
25.11.2019 Yaş ilerledikçe ciltte çeşitli problemlerin yaşanma olasılığı artmaktadır. Renk tonu eşitsizlikleri, kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelebilmektedir. Hemen her alanda olduğu gibi cilt bakımı alanında da sorun çok fazla büyümeden önlem almak fayda getirecektir. Bu sayede cildin bakımlı görünümü korunabilir.

Yaş ilerledikçe ciltte çeşitli problemlerin yaşanma olasılığı artmaktadır. Renk tonu eşitsizlikleri, kırışıklıklar ve sarkmalar meydana gelebilmektedir. Hemen her alanda olduğu gibi cilt bakımı alanında da sorun çok fazla büyümeden önlem almak fayda getirecektir. Bu sayede cildin bakımlı görünümü korunabilir.

Genç yaşlarda yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasının en büyük sebepleri güneş ışınlarının etkisi ve genetik faktörlerdir. 20 yaşına kadar çok fazla güneş ışığına maruz kalmış ciltlerin en kısa sürede güneş koruyucu ve yaşlanma karşıtı bakım ürünleri kullanmaları gereklidir.

Birçok birey yoğunluk nedeniyle cilt bakımını aksatabilmektedir. Bu nedenle birçok etkiye sahip ürünler tercih edilebilmektedir. Bunlarla birlikte cildin her bölgesi için ayrı ürün kullanımı da yine ekonomi ve konfor bakımından problem yaratacaktır. Cilt bakımı için belirli ürünler seçildikten sonra mümkün olduğu kadar bunlara sadık kalınmalıdır. Ürünleri kısa süre kullanıp atmak, kullanım talimatlarının dışına çıkmak veya karıştırmak cilde fayda sağlamayacaktır.

Özellikle anti aging bakım alanında en sık yapılan hata tek bir noktaya odaklanmaktır. Bir bölgedeki probleme çok fazla dikkat edilir ve bu alan için ürünler araştırılır. Bölgesel sorun giderilse dahi cilt bakımı tamamlanmamıştır. Cildin tamamına bakım uygulanmalıdır. Aksi takdirde zaman içinde bakımsızlığa bağlı olarak çeşitli problemler meydana gelebilmektedir. Boyun ve eller sıkça ihmal edilmektedir. Bu bölgelerdeki yaşlanma belirtileri genel görünümü olumsuz etkilemektedir. Temizlik işleriyle ilgilenirken eldiven kullanılması ellerde oluşabilecek birçok cilt problemini de önleyecektir.

Güneşten korunmak alınabilecek en iyi önlemdir. Sağlıklı beslenmek, düzenli uyku ve egzersizi aksatmamak yararlı olacaktır. Stres birçok sağlık ve cilt problemine davetiye çıkarabilmektedir. Bu nedenle mutlaka stres ile mücadele etmenin yolları bulunmalıdır. Yo-yo diyetleri de sağlığa ve cilde zarar verebilmektedir. Bu diyet türleri cildin yorgun ve yaşlı görünümüne neden olacaktır.

Tüm vücutta derinin en ince olduğu bölge göz çevresidir. Bu da kırışıklıkların ilk olarak göz çevresinde meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu nedenle 20’li yaşların ortasına doğru göz kremi kullanmak gereklidir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem yüze, göz çevresine ve boyuna uygulanabilmektedir. Krem sarkma, kırışıklık, leke şikayetlerini gidermeye yardımcıdır. Sebi Simyacı ilk kullanımda cilde canlı ve aydınlık bir görünüm kazandırmaktadır. Cilt beyazlatma etkisi de olan ürün 30 yaş üstü fakat cildindeki yaşlanma belirtileri çok ilerlememiş bireyler için de uygundur.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

Sebi Simyacı ürününü sipariş etmek için tıklayın!
MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap