KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

Sonbahar ve yaşlanma karşıtı bakım

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
15.09.2020 Genetik faktörler, çevresel kirlilik, yaşın ilerlemesi; sarkmaların ve kırışıklıkların meydana gelmesine neden olmaktadır. Anti aging bakımda cilt kuruluğunun önlenmesi de büyük önem taşıdığı için sonbaharda ve kışın daha dikkatli olunması gerekmektedir.

Yaşlanma belirtilerinin erken ya da geç ortaya çıkmasını etkileyen önemli değişkenlerden biri de bireyin alışkanlıklarıdır. Cilt bakımına, sağlığa dikkat edilirse, sağlıklı bir yaşam tarzı belirlenirse uzun süre genç bir cilde sahip olmak  mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra müdahale edilemeyen unsurlar da bulunmaktadır, genetik yapı bunlardan biridir. Bireyin yaşadığı coğrafya da önem taşımaktadır. Çevresel kirliliğin yoğun olduğu bölgeler hem sağlığı hem de cildi ciddi anlamda olumsuz etkilemektedir.

Havaların soğuması ve nemin azalması kuruluk şikayetlerinin gittikçe yaygınlaşmasına neden olmaktadır. Tercih edilen cilt bakım ürününün nemlendirme açısından önemi büyüktür. Hemen hemen tüm nemlendirici ürünler kullanıldıkları andan itibaren cildi nemlendirir. Ayırt edici unsur ise bunun kısa süreli olup olmadığıdır. Kısa sürede nem verip uzun vadede cildi yıpratan ürünler de bulunmaktadır. Sonbaharda anti aging bakım için nemlendirici kullanımına dikkat edilmelidir.

Ciltteki nemin azalmasının tek nedeni hava koşulları değildir. Yaşın ilerlemesi de ciltteki nemin azalmasını, kuruluk şikayetinin artmasını sağlayabilir.

İleri yaşlara hitap eden yaşlanma karşıtı kremler bu durumun bilincinde oldukları için yoğun nem de sağlarlar. Bu sayede hem yaşlanma karşıtı hem de nemlendirici bakım sağlanır. Ciltteki kuruluk sorunu çözülmediğinde kişi kendini rahatsız hissedeceği gibi yaşlanma belirtileri daha da görünür hale gelecek ve ilerleyecektir.

Mevsimsel geçişler hem sağlığı hem de cildi yıpratmaktadır. Bu geçiş döneminde bakıma daha fazla dikkat etmek gerekmektedir. Sonbaharın gelmesi ile iş yaşantısındaki yoğunluk da artmaktadır. Bu yoğunluk dahilinde cilt bakımının aksatılması da kısa süre içinde sonuçlarını göstermektedir.

Göz çevresi cildin diğer bölümlerine oranla çok daha incedir. Bu durum da göz çevresinin çeşitli faktörlerden daha kolay etkilenmesini beraberinde getirmektedir. Yaşlanma belirtileri çoğunlukla ilk olarak göz çevresinde oluşmaktadır. Sonbaharda da göz bakımını ihmal etmemek cildin daha genç ve bakımlı görünmesine katkıda bulunacaktır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Yüksek miktarda ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Simyacı Anti Aging Krem ile bu sonbaharda genç ve bakımlı bir cilde kavuşun!

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap