KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

Hava kirliliği kırışıklıklara mı neden oluyor?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
16.12.2020 Çevre kirliliği sağlığa ve cilde zarar veriyor. Hava temizleyici cihazlar kullanmak, bitkiler yetiştirmek en çok tercih edilen yöntemlerden. Son yapılan çalışmalara göre hava kirliliği henüz erken yaşlarda kırışıklıklara, sarkmalara, çizgilere ve göz altında torbalanmaya neden oluyor.
HAVA KİRLİLİĞİ YAŞLILIK LEKELERİNİ ARTTIRIYOR

Hava kirliliği yaşlanma belirtilerini belirgin olarak arttırıyor. Hiperpigmentasyon, yaşlanma lekelerine ve kırışıklıklara neden oluyor. Trafikte meydana gelen kurum ve partiküller alın ve yanaklarda yaşlanma lekelerinin artmasında etkilidir. Tüm kirlilik türleri gülmeyle ortaya çıkan yaşlanma belirtilerinin oluşumuna katkıda bulunmaktadır. Hava kirliliği erken yaşlarda yaşlı görünüme sebebiyet vermektedir. Yapılan çalışmalar kirliliğe bağlı olarak cildin hasar görmesinin evrensel bir problem olduğuna işaret ediyor. Hava kirliliği hem sağlıklı hem de problemli ciltlere zarar veriyor. Bu durumdan özellikle hassas cilde sahip bireyler daha çok etkilenmektedir.

CİLT İÇİN NELER YAPILABİLİR?

Cilt temizliğine çok dikkat edilmelidir. Cildi doğal ve gerçekten kaliteli temizleme suları ile arındırmak gereklidir. Makyajla uyumamaya dikkat etmeli, spordan sonra yüzün kirli şekilde kalmasına izin verilmemelidir.

Cildin kurumasına izin verilmemelidir. Cildi nemlendirmek istisnalar dışında tüm cilt tipleri için dört mevsim gereklidir. Bu sayede cilt kendini toksinlerden daha etkili şekilde koruyabilecektir. Cildin doğal bir bariyer tabakası vardır ve bu tabaka cildi korur. Bu bariyer daima nemli tutulmalıdır. Yaşın ilerlemesi ile birlikte cildin bariyer tabası, cildi eskisi kadar iyi koruyamamaktadır. Bu nedenle ileriki yaşlarda cilde gösterilen özen de daha fazla artmalıdır.

Antioksidanlar kirliliğe karşı alınabilecek en iyi önlemlerdendir. Bu şekilde cilt daha genç bir görünüme sahip olacaktır. Meyve ve sebzeler, bitki çayları, bitter çikolata cildin ihtiyaç duyduğu antioksidanları içerir. Kullanılan cilt bakım ürünlerinin içeriğinin doğal olmasına da dikkat edilmelidir.

Güneşin zararlı etkilerinden 4 mevsim korunulmalıdır. Ultraviyole ışınları kirli hava ile birlikte cilde daha çok zarar verecektir. Bu nedenle güneş koruyucu sürmek sadece güneşten değil hava kirliliğinden korunmaya da bir anlamda yardım edecektir. Güneş kremleri ile güneş yanıklarının deride oluşturacağı problemler de engellenmiş olur.


Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi Simyacı anti-aging krem güçlü ve doğal içeriğiyle ciltteki kırışıklıkları, sarkmaları ve tüm yaşlanma belirtilerini gidermede etkilidir. İlk kullanımda fark yaratan Sebi Simyacı tüm Sebi Pharma ürünleri arasında dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i en yoğun oranda içerme özelliğine de sahiptir.

Sebi İxir Leke Kremi; ciltteki lekeleri, cildi yormadan ve yıpratmadan içerdiği dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ile gidermektedir. Ciltteki tüm leke ve kararmaları gideren krem 50 faktör güneş koruması da içermekte cildi güneşin olumsuz etkilerinden korumaktadır.

Bu kampanya ile lekeler için Sebi İxir Leke Kremi’ni yaşlanma belirtileri için Sebi Simyacı kullanarak ürünlerin ömrünü uzatmak mümkün!

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!


MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap