KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

El bakımı için ip uçları!

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
17.04.2020 Eller kişi hakkında fikir verir. Eller oldukça göz önünde olduğu ve anlatımı kuvvetlendirmek için sıkça kullanıldığı için bakımı da önemlidir. Eller iklim değişikliklerinden, soğuktan, fizik gücü gerektiren işlerden olumsuz etkilenmektedir. Uygun bakımla istenilen ellere kavuşmak mümkündür.

Bakımlı ellere sahip olmak için en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de önlem alınmasıdır. Bahçe işleri yapılırken, bulaşık yıkarken daha doğrusu eller iritanlara maruz kalacağı zaman eldiven kullanılmalıdır. Sporla ilgilenen bireylerin de koruyucu eldivenler kullanması gereklidir. Eller kuruyacak diye daha seyrek el yıkamak doğru değildir. El hijyenine dikkat etmek birçok hastalığa karşı önlemdir. Eller cildi yormayacak, yumuşak şekilde yıkanmalıdır. Çok soğuk ve sıcak su kullanımından kaçınılmalıdır. Cildin kendini koruyan doğal bir yağ tabakası vardır bunun hasar görmesi cildi savunmasız bırakacaktır.
Ağır parfüme sahip, sert sabunlar cilde zarar verebilecektir. Nemlendirici sabunlar veya sabun içermeyen temizleyiciler tercih edilmelidir.

Nemlendirme kuru cilt için hayati önem taşımaktadır. Eller yıkandıktan sonra, eller kuru ve kaşıntılı hissedildiğinde nemlendirici kullanılmalıdır. Birçok insan nemlendirici seçimini çok fazla önemsememektedir. Rastgele ürünler de tercih edilebilmektedir. Cilt bakımı için son derece önemli olan nemlendiriciler dikkatle seçilmelidir.

Sıcak hava veren kurutucular tasarruf sağladığı ve çevreye katkıda bulunduğu için giderek yaygınlaşmaktadır. Bu cihazlar da ellerin kurumasına sebebiyet verebilmektedir. Mümkün olduğu kadar el kurutuculardan kaçınmak fayda sağlayacaktır.

Yaşlandıkça vücutta birçok değişim meydana gelmektedir. Maalesef bunların tümü olumlu değildir. Yaşlanmaya bağlı olarak ciltte lekeler oluşabilmektedir. Eller de bundan nasibini almaktadır.

Güneş ışınları ciltteki melanin üretimini arttırmaktadır. Melanin cilt renginin koyulaşmasını sağlayan hormonlardandır. UV ışınları cilde zarar verebilmekte leke oluşumuna neden olabilmektedir. Güneş koruyucu kullanırken eller de ihmal edilmemelidir. Cilt problemleri de lekelere sebebiyet verebilmektedir. Cilt bakımını düzenli şekilde gerçekleştirerek ve deriyi çevresel faktörlere karşı koruyarak bu sorunların yaşanma olasılığı azaltılabilmektedir. Bulaşıcı hastalıklarına karşı da bilinçli olunmalıdır. Bunda genetik faktörler de önem taşımaktadır. Ailesinde cilt problemleri yaşayan bireylerin bu sorunları yaşama olasılığı da yüksektir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi İxir Acil Bakım Kremi cilde bakım yapmakta nemlendirmekte ve beslemektedir. El, yüz, boyun bakımı için kullanılabilen krem derinin su kaybetmesini de önlemektedir. Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk kullanımdan itibaren bakıma başlamakta cildi çevresel faktörlere karşı korumaktadır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap