KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

Doğal Dermokozmetik Ürünlerin Faydaları

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
07.05.2020 Hemen herkes cildinin bakımlı görünmesini istemektedir. Çevresel koşullar, yaşın ilerlemesi gibi birçok unsur cilde zarar verebilmektedir. Cildi korumak ve cildin istenildiği gibi görünmesini sağlamak için birçok ürüne ihtiyaç yok! Sebi Pharma ürünleri ezber bozan çok fonksiyonlu ürünleriyle sizi masraftan ve fazla efor harcamaktan kurtarıyor!

Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sebi Pharma ürünleri az ürünle çok başarı sağlıyor! Bunun sonucunda da büyük bir kullanıcı memnuniyeti sağlanıyor. Özellikle yaz mevsiminde kullanıcıların yoğun ilgisi ile karşılaşan Sebi İxir Leke Kremi buna oldukça iyi bir örnek. Krem cildi soymadığı ve yıpratmadığı için “yazın leke kremi kullanılmaz” tabusunu yıkmaktadır. Bu Sebi Pharma’nın “ezber bozma” üslubunun da bir göstergesidir. 

Sebi İxir Leke Kremi lekeleri gidermeye katkıda bulunurken güneş koruması da sağlamaktadır. Böylelikle kullanıcılarına bir değil iki fayda sunmaktadır. Bunun yanı sıra ürün yoğun nem sağlamaktadır. Cilt kuruluğu şikayeti çeken bireyler için de bu özellik büyük önem taşımaktadır. Sebi İxir Akne Kremi’nde de bunu gözlemlemek mümkündür. Krem sadece sivilce, akne sorunu ile mücadele etmekle kalmamakta, gözenek, rahatsız edici yağlılık problemlerini çözmeye de katkıda bulunmaktadır. Böylelikle yağlı ciltlerde meydana gelen birçok sorun için tek ürün kullanılabilmektedir.

Sebi İxir Acil Bakım kremi yoğun nem sağlamakta cilt kuruluğu şikayetini gidermeye faydada bulunmaktadır. Ezber bozan formüle sahip ürün tüm aile bireyleri için uygundur. Sebi İxir Acil Bakım Kremi ilk sürüldüğü andan itibaren cilde yoğun bakım yapmaktadır.

Sebi Su da bir tonikten çok daha fazlasıdır. Sebi Su ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Temizleme suyu cildi kir yağ ve terden başarılı şekilde arındırdığı gibi tüm Sebi Pharma ürünlerinin etkisini arttırmaktadır. 

Sebi Simyacı Der Ki;

Herhangi Sebi Pharma ürünü kullanmadan önce cildi Sebi Su ile temizlemek üründen alınacak verimi en üst düzeye çıkaracaktır. Sebi Ala ve Sebi Simyacı Sebi Pharma felsefesinin en net örnekleridir. Her iki ürün de göz çevresi, yüz, boyun dahil tüm cilde uygulanabilmekte kırışıklık, sarkma gibi yaşlanma belirtilerinin yanı sıra lekeleri gidermeye de katkıda bulunmaktadır. Ürünler anti aging bakımın yanı sıra içerdikleri silisyum kaplı değerli minerallerle aydınlık bir görünüm oluşturmaktadır. Sebi Simyacı Anti Aging Krem ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen”i en yoğun miktarda içerme özelliğine de sahiptir. Sebi Simyacı 50 ml’lik yeni ambalajında çok daha uzun süre “tek üründe tüm bakım” sağlıyor.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın !

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap