KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

Anti Aging ürünler ne zaman kullanılmalı?

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
29.05.2020 Cilt bakım ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır; cilt tipi, giderilmek istenen problem, ürünün içeriği bunlardan bazılarıdır. Anti aging bakımda ise yaş faktörü de devreye girmektedir. Birçok kullanıcı anti aging ürünleri kullanmaya başlayıp başlamama konusunda tereddüt etmektedir.

20’li yaşlarda, yaşlanma başlar. UV ışınlarına maruz kalınması, çevresel kirlilik, stres gibi unsurlar birlikte yaşlandırıcı etkiyi oluştururlar. Yaş ilerledikçe kollajen üretimi de azalmaya başlar. Kırışıklıklar, lekeler, akneler için çözüm aranmaya başlanır. Şikayetlere uygun kremler tercih edilerek problemler giderilmeye çalışılması uygun olacaktır.  Doğal olarak; ciltteki olumsuzluklar giderilmeye çalışırken istenilen görünüme ulaşmak da hedeflenir. Genç ve bakımlı bir görünüm hemen herkesin hayalidir. Bu yaşlarda cilt sorunlarına karşı önlem almak oldukça yararlıdır. 20’li yaşlarda eğer yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaya başlamışsa veya sadece önlem alınmak isteniyorsa; yaşa, cilde uygun anti aging ürünler kullanılabilir.

Ciltte yaşlanma belirtileri yoksa bu elbette sevinilecek bir unsurdur. Önlem alınarak cildin bakımlı görüntüsü sürdürülebilir. Kış mevsiminde dahi her gün güneş koruması kullanılmalıdır. Cilt bakım ürünleri tercih ederken her zaman etiketi okumak ve bunu alışkanlık haline getirmek yararlıdır. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip ürünler seçilmelidir. Egzersiz yapmak serbest radikallerin vücut içindeki birikimini azaltmaktadır. Uyku alışkanlıkları da yaşlanma belirtilileri üzerinde söz sahibidir. Yedi ila dokuz saat arasındaki kaliteli uyku kollajen üretimini ve hücrelerin kendini onarmasını teşvik ediyor. Sigara içmek kırışıklıklara davetiye çıkarmaktadır. Sigara serbest radikallerle yüklüdür ve sağlıklı cilt hücrelerine zarar vermektedir. Eğer çok hızlı kilo verilirse; yağ değil su kaybı yaşanmaktadır. Bu da ilk olarak yüzde kendini belli eder. Kilo vermeye çalışan birçok kadın sarkma şikâyeti ile karşılaşmaktadır. Kilo vermek hedeflense dahi vitamin, mineral, protein, meyve ve sebze tüketimi ihmal edilmemelidir. Cilt yaşlandıkça nem kaybını önleme becerisi azalır. Cildin sürekli nemli kalmasını sağlamak, su kaybetmesini önlemek önem taşımaktadır. Stres yaşlanmaya neden olan önemli faktörlerdendir. Stres ile mücadele etmeyi öğrenmek hem sağlığa hem de cildin görünümüne yararda bulunacaktır. Stres son derece yaygın bir şikayet olduğu için; stresi gidermeye yönelik birçok kitap, etkinlik vb. bulunmaktadır. Yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaya başlayınca en sık yapılan hata; problemi makyaj vb. ile kapatmaya çalışmaktadır. Kapatmada kullanılan madde cildin nefes almasını da engellerse problem büyüyecektir. Sorunları kapatmaya değil; oluşmamasını sağlamaya, cildi beslemeye odaklanılmalıdır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sarkma, kırışıklık, leke gibi birçok şikâyeti gidermeye yardımcı Sebi Simyacı Anti Aging Krem “tek üründe tüm bakım” özelliğine sahiptir. Krem; göz çevresi, boyun dahil olmak üzere tüm cilde uygulanabilmektedir. Bu da ekonomi ve kullanım konforu sağlamaktadır. Yüksek miktarda dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” ve zengin anti aging etkin maddeler içeren Sebi Simyacı cildin istenilen görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap