KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

30 Yaş üstü cilt bakımı önerileri

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
06.10.2020 Ciltlerin ihtiyaçları yaşa göre değişiklik gösterebiliyor. Kırışıklıklar, sarkmalar yaşa bağlı olarak artabiliyor. 30 yaşından sonra cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenler değişse de genç ve güzel bir cilde sahip olmak hiç de zor değil.

MAKYAJLA ÇİZGİLERİ KAPATMAKTAN KAÇINMALI

Yaşlanma belirtilerini gizlemek için makyaj yapmak çizgilerin ve kırışıklıkların artmasına neden olabilir. Bunun yerine sade bir makyaj yapmak yaşlanma belirtilerini gidermek için doğal anti-aging ürünler tercih etmek yararlı olacaktır.

KOLLAJEN ARTTIRILMALI

Kollajen cildin elastikiyetini sağlayan proteindir. Kollajen cildin genç ve parlak görünmesinde hayati öneme sahiptir. Yaşlandıkça kollajen seviyesi azalmaktadır. Bu da yaşlanma belirtilerine yol açmaktadır. Ciltteki kollajen miktarını arttırmak bu noktada oldukça faydalıdır. Kollajen içeren anti-aging kremleri tercih edilebilir.

GÜNEŞTEN KORUNMALI

Cildin sağlıklı kalabilmesi için cildin güneşin zararlı ışınlarından korunması son derece önemlidir. Yüksek koruma faktörlü ürünler tercih etmek yararlı olacaktır. Bu sayede güneşin ciltte oluşturabileceği birçok problem engellenmiş olur. Cildi güneşten korumamak cildin yaşlı görünmesine de sebebiyet verebilmektedir. Güneş koruyucu kullanmak için güneşin altında uzun  saatler geçirmeye gerek yoktur. İşe gidip gelirken geçen sürede dahi güneşin zararlı etkilerine maruz kalınabilir ve cilt yıpranabilir. Güneş koruyucu sadece yazın değil 4 mevsim rutin olarak kullanılmalıdır.

GÖZ ÇEVRESİ BAKIMI YAPILMALI

Göz çevresindeki bölge vücudun en ince deri tabakasıdır. Yaşlanmaya bağlı olarak göz çevresinde değişimler meydana gelmektedir. Özellikle 30’lı yaşlarda yaşlanma belirtilerinin en iyi gözlemlenebileceği yerlerden biri de göz çevresidir. Bu nedenle göz kremi kullanmak alışkanlık haline getirilmelidir. Kuruluk, göz altı torbaları gibi problemler için de göz kremi kullanmak yararlı olacaktır.

CİLT TEMİZLİĞİ ÇOK ÖNEMLİ

40’lı yaşlardaki cilt bakımında en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Makyaj yapılsa da yapılmasa da cildi doğal temizleyicilerle temizlemek gereklidir ve bu bir rutin haline getirilmelidir. Zaman zaman yorgunluktan veya üşenmeden kaynaklı olarak makyajlı şekilde uyunabilmektedir. Özellikle göz makyajı ile uyumak daha da zararlı olacaktır.

BOL SU İÇİLMELİ

Yeterli miktarda su içmek hemen her yaşta olduğu gibi 40’lı yaşlarda da son derece önemlidir. Şekerli içecekler yerine su içmek yararlı olacaktır. Sadece susadıkça su içmek yeterli olmayacaktır. Su içmek için vücudun suya ihtiyaç duyması, dehidrasyona uğramak beklenmemelidir. Bireyin sürekli içme suyunu yanında bulundurması yararlıdır.

Sebi Simyacı Der Ki;

Sebi Ala çizgileri, göz kapağı düşüklüğünü, lekelerini gidermektedir. Gözde ve tüm ciltte kullanılabilir. Dünya patentli “Hücre yenileyici bileşen” içeren Sebi Ala tamamen doğaldır ve tüm Sebi Pharma ürünlerinin etkisini arttırmaktadır.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap