KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

30 YAŞ SONRASI CİLDE IŞILTI KAZANDIRMANIN YOLLARI

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
24.10.2016 Belirli bir yaştan sonra cilt ışıltısını kaybetmeye başlar. Bu sebeple gerek beslenme şekli olsun gerek kullanılan bakım ürünleri olsun cildin ışıltısının dıştan desteklenmesi gerekmektedir.

Belirli bir yaştan sonra cilt ışıltısını kaybetmeye başlar. Bu sebeple gerek beslenme şekli olsun gerek kullanılan bakım ürünleri olsun cildin ışıltısının dıştan desteklenmesi gerekmektedir. Özellikle 30 yaş sonrasında matlaşmaya başlayan cilt için farklı bakım rutinleri uygulanmalıdır. Bizler de bugünkü yazımızda 30 yaşından sonra cilde ışıltı kazandırmanın yollarını sizlerle paylaştık.

30’lu yaşların başından itibaren cildimizde farklı değişiklikler meydana gelmektedir. Bu değişikliklerden en gözlemlenebilir olanı cildin ışıltısıdır. Ayrıca 20’li yaşlardan sonra yavaş yavaş göz çevresinde kırışıklıkları oluşmaya başlar. Bu bölgede derinin ince ve hassas olması yüzünden göz çevresi için de ekstra bir bakım uygulanması gerekmektedir. Cildinizin ışıltısını sağlayabilmek için ise ilk yapmanız gereken şeylerden biri cildinizi nemli tutmaktır. Cildin genç görünümü ve elastikiyetini korumasını sağlayan nemlendirme işleminde her cilt tipine uygun nemlendirici seçilmelidir. Bunun yanı sıra cildi içten nemlendirmek de önemlidir. Bu sebeple bol bol su tüketimi yapılmalıdır.

Cildin daha parlak ve ışıltılı görünmesi için uyku çok önemli bir faktördür. Uykunuzu düzenli bir hale getirdiğinizde ve güzel bir şekilde aldığınızda cildiniz daha parlak ve sağlıklı görünecektir. Daha güzel ve göz alıcı bir cilt için günde en az 8 saatlik uykuyu almış olmalısınız. Uykunun yanı sıra yaz-kış güneş kremi kullanımı da zorunlu bir adımdır. Cildinizin zararlı güneş ışınlarından kolayca etkilenmemesi için her mevsim mutlaka yüksek faktörlü bir güneş koruyucusu kullanmalısınız. Aynı zamanda SPF ürünlerinin her mevsimde düzenli kullanılması cildin matlaşmasını önlemesinin yanı sıra kırışıklıkların oluşumunu da engeller ve güneş yakınlarının görünümünü azaltır. Bu sayede cildin kanser riskini de en aza indirmiş olur.

Beslenme kısmında ise cildinizin her yaşta daha canlı bir halde görünebilmesi için şekerli ve aşırı yağlı yiyecek ve içeceklerden kaçınmalısınız. Özellikle şeker, cildi oldukça olumsuz derecede ekleyen bir maddedir. Şeker, cildinizin aynı zamanda erken yaşlanmasına da sebep olmaktadır. Şekerin insan vücuduna bir diğer olumsuz etkisi ise, yaşlılık lekelerine sebebiyet vermesidir. Buna ek olarak metabolizmayı yavaşlatır ve tüketiminin azaltılması sonucu cilde olan iyi yönleri çok çabuk bir şekilde gözlemlenebilmektedir.

Sebi Simyacı der ki; 30’lu yaşlardan sonra ciltte değişiklikler gözlemlenmektedir. Bu noktada farklı bakım ürünlerine yönlenmek gerekmektedir. Bakım ürünleri ile cildi dışarıdan desteklerken beslenme şekline de dikkat ederek cildin daha sağlıklı ve canlı durması sağlanabilmektedir. Mineralli ürünler cilde hem ışıltı hem de bakım yapma özelliğini sahiptir. Sebi Simyacı Hücre Yenileyici Anti Aging Krem mineraller ve yüksek aktif maddeler ile 30 yaş sonrası için güçlü bir bakım kremidir. Aynı zamanda bu ürün sarkma, kırışıklık, leke, cilt tonu eşitsizliği, yorgun görünüm, göz çevresi bakımı için ideal bir bakım kremidir. Göz çevresi, yüz, boyun dekolte bölgesi dahil kullanımı sağlanabilmektedir. Sebi Ala Hücre Yenileyici Anti Aging Krem’in içerisinde bulunan mineraller cilde ışıltılı bir beyazlık verir. Bu krem aynı zamanda ciltteki sararmalarınıza ve renk düzensizliğinize bakım yapar. Cildinizin daha sağlıklı ve ışıl ışıl görünebilmesi için Sebi Simyacı ve Sebi Ala anti aging kremlerini kullanmanızı öneririz.

Sebi Simyacı ile Kalın.

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap