KULLANICI YORUMLARI ÜYE GİRİŞİ

2020 CİLT BAKIM TRENDLERİ

FARKIMIZ
PATENTLİ FORMÜL Tüm Sebi Pharma ürünleri ödüllü, Uluslararası Patentli Bileşen etken madde içerir!
EGE ÜNİVERSİTESİ ONAYLI Ürünlerimiz Ege Üniversitesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı Klinik Çalışmalı'dır.
BENZERSİZ FORMÜL Türkiye'de ve Dünya'da tek, sadece Sebi Pharma ürünlerine ait.
EZBERBOZAN FORMÜLLER Tüm Sebi Pharma ürünleri çok amaçlı olup birden fazla etki alanına sahiptir.
27.12.2019 Cilt bakımına dair temel kavramlar değişmese de yıllar içinde cilt bakım trendleri farklılık gösterebilmektedir. Her alanda olduğu gibi cilt bakımında da birçok yenilik, değişim yaşanmaktadır. Bunları takip etmek bireyin lehine olacaktır.

Cilt bakımına dair temel kavramlar değişmese de yıllar içinde cilt bakım trendleri farklılık gösterebilmektedir. Her alanda olduğu gibi cilt bakımında da birçok yenilik, değişim yaşanmaktadır. Bunları takip etmek bireyin lehine olacaktır.

2020’de cilt bakımında doğallığa verilen önem artacak. Genç ve bakımlı görünüm sağlayan ürünler daha sık tercih edilecek. Birçok birey cildinin makyajsız da istediği gibi gözükmesini istemektedir. Bu durum 2020'de daha da popüler hale gelecektir. Makyajsız da cildin bakımlı görünmesi isteği cilt bakımının önemini arttırmaktadır. Ciltteki sorunları makyajla kapatma trendi yeni yılda düşecek şeklinde gözükmektedir. Cildi besleyen içeriğe sahip ürünlerin kullanımı da artacaktır.

Yıllardır üst üste uygulanan makyaj ürünlerinden vazgeçiliyor. Yerini daha hafif kapatan bir fondöten veya renkli nemlendirici ile ciltler temiz ve gözenekler tıkanmamış görünecek. Ağır kontür uygulamaları da trendlerden düşüyor.

KOLLAJEN İÇEREN ÜRÜNLER DAHA ÇOK TERCİH EDİLECEK

Kollajen cilt ve saç bakımına birçok katkıda bulunmaktadır. Kollajen özellikle anti aging bakıma sağladığı faydalarla dikkat çekmektedir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte kollajen üretimi yavaşlamaktadır. Kollajen içeren ürünler cildin nem kaybetmesini önlediği gibi genç ve bakımlı bir görünüm de oluşturmaktadır.

İÇERİKLERE DAHA DA DİKKAT EDİLECEK

Cilt bakımı alışverişlerinde sıklıkla ürünlerin içerikleri incelenmektedir. 2020’de kullanıcıların etiket okuma konusunda daha titiz olacağı tahmin edilmektedir. Bu da zengin içeriğe sahip ürünlerin daha fazla tercih edileceğini düşündürmektedir. Kullanıcılar zengin ve kaliteli içerikler bulunduran cilt bakım ürünlerini seçebilecektir.

Sebi Simyacı Der Ki;

Firmamızın kuruluşunun ilk gününden bugüne kadar bilimsel ve ezber bozan formüllerle tamamıyla doğal içeriklerden oluşan; cilt bakım ürünlerimizle siz değerli kullanıcılarımızı tedavi etmeyi amaçladık. Her zaman olduğu gibi 2020 yılında da Sebi Pharma ailesi olarak, Ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren etken maddeli ve Ege Üniversitesi Klinik Onaylı ürünlerimizle sizlerin yanınızdayız.

Sebi Simyacı ile Sağlıklı Kalın!

MARKALARIMIZ
Sebi Ala Sebi İxir Sebi Pharma Sebi Simyacı Sebi Su
Bizi Arayın 0850 259 61 98 Whatsapp Destek Soru & Cevap